Samsung Odyssey League powraca – ogłosił koreański producent elektroniki, który zajmuje się m.in. monitorami gamingowymi. Firma zdradziła już, w jakiej grze będą rywalizowali zawodnicy oraz jaka będzie pula nagród.

Samsung Odyssey League powraca – najważniejsze informacje

Zmagania w ramach rozgrywek Odyssey League potrwają od 23 lipca do 29 sierpnia w 10 regionach i 34 krajach. Pula nagród wyniesie 25 000 euro. W dniach 23-26 lipca odbędą się kwalifikacje dla Polski. Powyżej znajduje się szczegółowa rozpiska udostępniona przez Samsunga.

W tej edycji zawodnicy zamienią karabiny z PUBG na samochody z gry Rocket League, za pomocą których będą próbowali umieścić piłkę w siatce w trakcie szalonych meczy futbolowych – informuje Samsung. Podczas finałowych etapów turnieju gracze będą korzystali z monitorów Samsung Odyssey (m.in. z modeli G9, G70A, G50A i G30A). Nazwa zawodów nawiązuje właśnie do tych urządzeń.

Czytaj także: Matura z informatyki najlepiej poszła licealistom – znamy średnie wyniki

Rejestracja do turnieju trwa od 2 lipca, a drużyny regionalne mogą zgłaszać się do udziału w eliminacjach od 23 lipca. Zwycięzcy wystartują w finałach regionalnych – Samsung planuje transmisje z zawodów w lokalnych językach. Drużyny, które osiągną najlepsze rezultaty w tych etapach, przejdą do finałów europejskich. Te odbędą się w dniach 27-29 sierpnia. Będą transmitowane w języku angielskim i zakończą się wyłonieniem najlepszego zespołu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.