ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Odyssey League powraca

Samsung Odyssey League powraca – znamy terminarz i inne szczegóły

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Samsung Odyssey League powraca – ogłosił koreański producent elektroniki, który zajmuje się m.in. monitorami gamingowymi. Firma zdradziła już, w jakiej grze będą rywalizowali zawodnicy oraz jaka będzie pula nagród.

Samsung Odyssey League powraca – najważniejsze informacje

Zmagania w ramach rozgrywek Odyssey League potrwają od 23 lipca do 29 sierpnia w 10 regionach i 34 krajach. Pula nagród wyniesie 25 000 euro. W dniach 23-26 lipca odbędą się kwalifikacje dla Polski. Powyżej znajduje się szczegółowa rozpiska udostępniona przez Samsunga.

W tej edycji zawodnicy zamienią karabiny z PUBG na samochody z gry Rocket League, za pomocą których będą próbowali umieścić piłkę w siatce w trakcie szalonych meczy futbolowych – informuje Samsung. Podczas finałowych etapów turnieju gracze będą korzystali z monitorów Samsung Odyssey (m.in. z modeli G9, G70A, G50A i G30A). Nazwa zawodów nawiązuje właśnie do tych urządzeń.

Czytaj także: Matura z informatyki najlepiej poszła licealistom – znamy średnie wyniki

Rejestracja do turnieju trwa od 2 lipca, a drużyny regionalne mogą zgłaszać się do udziału w eliminacjach od 23 lipca. Zwycięzcy wystartują w finałach regionalnych – Samsung planuje transmisje z zawodów w lokalnych językach. Drużyny, które osiągną najlepsze rezultaty w tych etapach, przejdą do finałów europejskich. Te odbędą się w dniach 27-29 sierpnia. Będą transmitowane w języku angielskim i zakończą się wyłonieniem najlepszego zespołu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy