arrowlauncherpages

 
Microsoft zapowiedział, że rozpoczyna testy swojego nowego launchera. Arrow przynosi nieco inne rozwiązania niż te, które znamy z produktów konkurencji w postaci Novy czy Apexa.

 
Launcher cechuje się trzema ekranami domowymi zawierającymi najpotrzebniejsze informacje. Na jednym z nich znajdziemy listę ostatnio używanych i najczęściej używanych aplikacji, które są teraz zawarte w jednym miejscu. Prawy ekran ma postać edytowalnej listy rzeczy wyznaczonych do zrobienia, a ale znajdują się tutaj też nasze notatki i wprowadzone przez nas dane. Lewy ekran to po prostu kontakty ułożone w bardzo wygodny sposób. Podobnie jak w przypadku aplikacji mamy tutaj ostatnio używane i najczęściej używane osoby co ułatwia nawigację, szczególnie jeśli lista kontaktów jest obszerna.

 

Launcher możecie znaleźć pod tym linkiem i sami go przetestować. Aplikacja wydaje się przemyślana i stworzona jako odpowiedź na potrzeby użytkowników. Może w przyszłości stanowić zagrożenie dla innych popularnych laucherów przez wzgląd na swoją prostotę i ciekawy wygląd.

 

Swipe-left-for-recent-and-frequent-contacts

Źródło: Microsoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik