Xiaomi parasolka z latarką

Nowa parasolka Xiaomi – w sam raz na deszczowe dni i ciemne wieczory

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Xiaomi oferuje niezwykle długą listę produktów. Wśród nich nie brakuje także latarek i parasoli. Tym razem jednak producent postanowił połączyć funkcje obydwu tych urządzeń. Tym samym firma wydała UREVO Umbrella: parasolkę, która oferuje obracane światła LED, odwrotne składanie, odporność na zamoczenie, a także jednosekundowy mechanizm otwierania. Cena wynosi natomiast 69 juanów, czyli około 40 PLN.

Xiaomi parasolka z latarką

Xiaomi parasolka z latarką

Przenośna parasolka UREVO zawiera trzy wysokiej jasności lampy LED o zasięgu świecenia do 10 metrów. Kąt nachylenia lampy może być również łatwo regulowany tak, aby oświetlić drogę użytkownika w nocy, dzięki czemu nawet w deszczu i całkowitych ciemnościach mamy obydwie ręce wolne. Przy okazji idąc poboczem, dajemy znacznie większą szansę nadjeżdżającym samochodom na to, żeby nas zauważyły. Ponadto, parasol UREVO posiada w pełni zautomatyzowany system otwierania i zamykania jednym przyciskiem. Innymi słowy, naciskasz przycisk, aby automatycznie otworzyć parasol, co jest standardową funkcją w większości parasoli, ale w tym przypadku, naciskasz ten sam przycisk, aby automatycznie zamknąć parasol, co sprawia, że jest łatwy w obsłudze jedną ręką.

Zobacz też: Ceny Samsung Galaxy Watch 4 – jeżeli okażą się prawdą czeka nas spory wydatek

Kolejnym istotnym konstrukcyjnym nowego parasola Xiaomi jest odwrotne składanie. Zapobiega to rozpryskiwaniu się wody podczas zamykania parasola, a także moczeniu rąk i siedzeń samochodowych podczas przechowywania. Tej i tak nie będzie zbyt wiele. Wszystko dzięki zastosowaniu materiału z powłoką hydrofobową. Dzięki temu woda natychmiast będzie się z niego zsuwała. Tkanina parasola posiada również warstwę anty-UV o współczynniku ochrony przeciwsłonecznej do UPF50+, skutecznie blokując 99% promieni ultrafioletowych. Wewnętrzna warstwa powłoki winylowej blokuje światło i ciepło, zapewniając ochłodę w upalne dni. Tym samym jest to nie tylko parasol idealny na jesień, ale i na upalne lato.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy