deadlock online

Nie da się ukryć, że wybór gier na Androida jest coraz większy. Producenci nie stawiają tylko na małe produkcje, możemy zobaczyć naprawdę kilka niezłych portów na ten system – Grand Theft Auto czy The Walking Dead. Inaczej sprawa wygląda, jeśli szukamy pozycji do gry wieloosobowej przez sieć. A sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, jeśli szukamy wsparcia dla wielu platform. Nie przejdźcie więc obok tego tytułu obojętnie!

 

Deadlock: Online to gra z gatunku strzelanek wieloosobowych. Swoją premierę miała 4 lata temu debiutując jednakże tylko na systemie iOS. Dziś jednak możemy ją już pobrać również na nasze urządzenia z Androidem i cieszyć się z ilości wyeliminowanych wrogów.

 

nexus2cee_Deadlock4

 

Model rozgrywki jest bardzo prosty i typowy. Mamy tryb „deathmatch”, w którym po prostu staramy się przeżyć zabijając na naszej drodze wszystko, co się rusza. Jest również tryb „team deathmach”, który od poprzedniego różni się tym, że owszem wciąż zabijamy wszystko z wyjątkiem członków naszej drużyny. To z pewnością znane Wam modele, gdyż można je znaleźć w większości multiplayerowych strzelanek. Podobnie jak tryb „Capture & Hold” polegający na zdobyciu i utrzymaniu terytorium.

 

 

Najważniejszą informacją jest jednak funkcja rozgrywki wieloosobowej z możliwością toczenia walk pomiędzy platformami. Najprościej rzecz mówiąc: będziecie mogli skopać tyłki posiadaczom iPhone’a bądź pograć w jednej drużynie z bratem dzierżącym iPada. Wybór należy do Was. Grę w zupełności za darmo pobierzecie klikając tutaj.

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.