akcesoria Lenovo Go

Kolejne akcesoria Lenovo Go dla pracowników zdalnych zaprezentowane

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Firma Lenovo zaprezentowała nowe akcesoria z serii Go. To urządzenia dedykowane szczególnie osobom, które pracują w trybie zdalnym lub hybrydowym. Sprzęt ma za zadanie podnosić komfort i wydajność pracy.

Nowe akcesoria Lenovo Go

O pierwszych akcesoriach Lenovo Go pisaliśmy w maju. Chińskie przedsiębiorstwo informatyczne zaprezentowało wtedy myszkę oraz power banka. Teraz wiemy już także o kolejnych urządzeniach.

  • Lenovo Go USB-C Wireless Charging Kit – to bezprzewodowa ładowarka, która ma pozwolić na częste przemieszczanie się z laptopem pomiędzy biurem a innymi miejscami. Za pomocą tego urządzenia naładujemy notebooki o przekątnych 13″ i 14″ o mocy do 65 W.
  • Lenovo Go Wireless Mobile Power Bank – ten przenośny power bank ma pojemność 10 000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzenia do mocy 30 W (jedno w bezprzewodowym standardzie sieć Qi, a dwa przez USB-C).
  • Lenovo Go Wired Speakerphone – to zestaw głośnomówiący obsługujący aplikację Microsoft Teams, który uwalnia uszy od konieczności długiego noszenia zestawu słuchawkowego.
  • Lenovo Go Wired ANC Headset i Wireless ANC Headset – dwa zestawy słuchawkowe, przewodowy i bezprzewodowy. Ten pierwszy jest podłączany za pomocą kabla USB typu C lub A, natomiast drugi obsługuje podwójną łączność Bluetooth. Oba obsługują Microsoft Teams, pozwalają na redukcję szumów, a bezprzewodowy zestaw można i tak podłączyć za pomocą kabla USB-C i ładować urządzenie w czasie użytkowania.

Czytaj także: Komputer pełen niespodzianek – MacBook Pro 2021 gotowy do debiutu

Lenovo pokazało również słuchawki douszne oraz bezprzewodowe myszki i klawiatury. Zostały one zaprojektowane tak, aby poprawić wygodę pracy i zmniejszyć nacisk na nadgarstki. Oprogramowanie Lenovo Go Central ma pozwolić w łatwy sposób zmienić ustawienia poszczególnych akcesoriów. Z kolei organizer Lenovo Go Tech służy do przewożenia urządzeń z serii Go w bezpieczny sposób. Ma specjalne przegródki i suwaki chroniące sprzęt przed zalaniem.

Co z cenami i dostępnością tych oraz pozostałych akcesoriów Lenovo Go? Powyższa tabelka pokazuje, kiedy urządzenia pojawią się na rynku w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie oraz ile będą kosztowały. Szczegóły dotyczące cen i dostępności na polskim rynku poznamy wkrótce.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy