ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Z Fold3 render

Samsung „zaprasza” na Unpacked – poznaliśmy termin premiery Galaxy Z Fold3, Z Flip3 i innych

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Ostatnie wydarzenie organizowane przez Samsunga mogło być dla niektórych rozczarowaniem. W dobie, gdy o Koreańczykach jest coraz głośniej w plotkach w kontekście wielu interesujących urządzeń, firma na MWC skupiła się na oprogramowaniu na zegarki.Ddokładniej na swojej nakładce One UI na Wear OS. Niemniej sprzęt także jest w drodze. Dzisiaj Sieć obiegła informacja o tym, kiedy należy spodziewać się kolejnego Unpacked. Wraz z nim swoją premierę mają mieć jedne z najważniejszych urządzeń w portfolio Samsunga.

Samsung Unpacked z terminem – poznamy Galaxy Z Fold3, Z Flip3, Buds2 i Watch4

samsung galaxy unpacked z fold 3 flip3 buds2 watch4

Powyższy plakat trafił dzisiaj do Internetu. O ile oczywiście próżno szukać bezpośredniego źródła u Samsunga, tak wiele osób właśnie uznało go za potwierdzenie terminu premiery kolejnych urządzeń od Koreańczyków. Naturalnie wygląda on całkiem wiarygodnie, ale też na tyle prosto, że należy dopuścić, iż mógł zostać spreparowany. W końcu zwróćcie uwagę na podkreślenie roku. Jeśli jednak wierzyć temu, to lada moment Samsung faktycznie i oficjalnie może zaprosić na kolejną konferencję Unpacked. Na niej poznamy składane smartfony pod postacią Galaxy Z Fold3 i Z Flip3, a także bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 oraz smartwatch Galaxy Watch4.

Zobacz też: Honor X20 SE zaprezentowany – średnia półka, która wygląda na droższą.

O wszystkich powyższych urządzeniach wiemy już całkiem sporo. Niemniej Unpacked ma się odbyć za ponad miesiąc. Dlatego do 11 sierpnia z pewnością jeszcze sporo rzeczy zdąży pojawić się w Sieci. Czy Samsung będzie miał szansę nas czymś zaskoczyć? Miejmy taką nadzieję. Tymczasem zanotujcie sobie ołówkiem w kalendarzu wspomnianą datę. To może być ważne wydarzenie dla fanów urządzeń mobilnych.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy