OnePlus 2 tuż przed premierą – Oxygen OS wyprzedzi Androida M

Newsy

oneplus two 2 flagship killer zabojca flagowcow 2016

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Już godziny nas dzielą od prezentacji najnowszego „zabójcy flagowców”, czyli OnePlus 2. Firma od dłuższego czasu zapowiada, że to urządzenie będzie łączyło wiele cech, o których konkurencja może tylko pomarzyć. Z pewnością jedną z nich będzie systemu, którego dodatki nieprędko dotrą do smartfonów Samsunga czy też LG.

 

Oxygen OS mogliśmy już osobiście poznać na konferencji OnePlus w Polsce i niektóre funkcje naprawdę robiły wrażenie, ale niestety nie mogliśmy wtedy podzielić się szczegółami dotyczącymi tego oprogramowania. Dzisiaj już wiemy, że firma chce wprowadzić do mocno zmodyfikowanego Lollipopa funkcje znane z nadchodzącego Androida M. Dlatego też ujrzymy USB typu C czy też czytnik linii papilarnych. Co ciekawe, sam 1+2 określany jest przez producenta nie jako „zabójca flagowców” z 2015 roku, ale z 2016. Chińczycy śmiało stwierdzają, że ich model jest lepszy od tego, co już poznaliśmy, ale także przewyższa urządzenia, które zostaną zaprezentowane za rok.

 

Ile w tym prawdy? Na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć dopiero za 12 miesięcy, ale dzisiaj z pewnością możemy powiedzieć, że OnePlus chce powtórzyć sukces 1+1 i patrząc na zapał producenta oraz wszelkie zapowiedzi możemy w to uwierzyć.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x