Modecom FreeWay TAB 7.0 – tani tablet multimedialny

Newsy

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Firma Modecom wprowadzi w maju do sprzedaży nowy tablet, który ma w sobie łączyć funkcje multimedialne i nawigację w jednym.

Model FreeWay TAB 7.0 ma posiadać 7-calowy pojemnościowy 5-punktowy ekran, procesor Allwinner A10 1 GHz oraz system Android 2.3 wraz z obietnicą aktualizacji do ICS, a także 8 GB pamięci flash. Urządzenie ma się wyróżniać także cienką szklaną powłoką pokrywającą ekran, która ma pozytywnie wpływać na komfort użytkowania. Dzięki Czytelnikom poniżej podaje dokładniejszą specyfikację techniczną.

W zestawie ma się również znaleźć uchwyt samochodowy, ładowarka sieciowa oraz ładowarka samochodowa. Cena urządzenia ma wynosić 599 złotych.

źródło: informacja prasowa

 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x