Firma Modecom wprowadzi w maju do sprzedaży nowy tablet, który ma w sobie łączyć funkcje multimedialne i nawigację w jednym.

Model FreeWay TAB 7.0 ma posiadać 7-calowy pojemnościowy 5-punktowy ekran, procesor Allwinner A10 1 GHz oraz system Android 2.3 wraz z obietnicą aktualizacji do ICS, a także 8 GB pamięci flash. Urządzenie ma się wyróżniać także cienką szklaną powłoką pokrywającą ekran, która ma pozytywnie wpływać na komfort użytkowania. Dzięki Czytelnikom poniżej podaje dokładniejszą specyfikację techniczną.

W zestawie ma się również znaleźć uchwyt samochodowy, ładowarka sieciowa oraz ładowarka samochodowa. Cena urządzenia ma wynosić 599 złotych.

źródło: informacja prasowa

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.