Jeśli macie numer w Play i korzystacie z oferty typu MIX, czekają na was wakacyjne promocje. Fioletowy operator właśnie ogłosił, jakie bonusy przygotował dla swoich klientów. Do wykorzystania jest m.in. 100 GB na social media.

Wakacyjne promocje w ofercie MIX w Play

Klienci ofert MIX w Play mogą otrzymać 100 GB do wykorzystania na następujące aplikacje: Facebook, Instagram, YouTube, Messenger, TikTok, Pinterest, Viber, Twitch. Pakiet jest ważny przez 90 dni. Promocja jest skierowana do osób, które od 01.07.2021 do 30.09.2021 podpiszą lub przedłużą umowę na taryfach M oraz L w ofertach MIX EXTRA GB lub NOWA FORMUŁA MIX. Darmowe 100 GB otrzymają także osoby wybierające ofertę Junior BOX. W tym przypadku Play proponuje również dodatkowe prezenty. To m.in. piłka z motywem z EURO 2020 lub słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless.

Czytaj także: Solidne bonusy na wakacje w Orange Flex – dużo internetu (również w roamingu) i nie tylko

Kolejna promocja polega na tym, że fioletowy operator przyznaje bonusowy internet po doładowaniu konta kwotą kontraktową lub wyższą. Warunek jest taki, że trzeba doładować konto w aplikacji Play24 lub przez stronę doladowania.play.pl. W zależności od tego, jaką ofertę posiadamy, otrzymamy 0,5 GB (NOWA FORMUŁA MIX S, NOWA FORMUŁA MIX M, NOWA ELASTYCZNA FORMUŁA MIX S, NOWA ELASTYCZNA FORMUŁA MIX M, MIX S EXTRA GB, MIX M EXTRA GB, MIX ELASTYCZNY S EXTRA GB, MIX ELASTYCZNY M EXTRA GB) lub 1 GB (NOWA FORMUŁA MIX L, NOWA ELASTYCZNA FORMUŁA MIX L, MIX L EXTRA GB, MIX ELASTYCZNY L EXTRA GB).

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.