hannspad-1

Firma Hannspree, znana u nas głównie z produkcji niedrogich telewizorów, w najbliższym czasie wprowadzi na rynek nowy tablet. HANNSpad 7”, bo tak nazywa się omawiany produkt, wyposażony zostanie w 7-calowy pojemnościowy wyświetlacz i pracować będzie pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich.

Póki co nie znamy pełnej specyfikacji technicznej tabletu, ale zapewne przypominać ona będzie podobne urządzenia z niższej półki cenowej. Na razie pewna jest rozdzielczość ekranu – wynosić będzie 800×480 pikseli. Jak zapewnia sam producent, „HANNSpad doskonale sprawdzi się jako narzędzie do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, odtwarzania multimediów, uruchamiania gier oraz innych aplikacji czy czytania e-booków”. Urządzenie mierzyć będzie 10,5 mm grubości i ma ważyć 330 g. Obudowa pokryta zostanie materiałem przypominającym skórę, co zapewnić ma pewny chwyt.

 

hannspad-2

Pełną specyfikację techniczną poznamy w momencie premiery, która odbędzie się w maju. Ujawniona zostanie wtedy również cena urządzenia.

źródło: informacje prasowe

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.