ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
urodziny orange flex

Solidne bonusy na wakacje w Orange Flex – dużo internetu (również w roamingu) i nie tylko

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Wakacje to czas, w którym operatorzy komórkowi proponują swoim klientom różne prezenty – w przypadku Orange Flex bonusy są jednak naprawdę solidne. Pomarańczowy operator proponuje klubowiczom duże pakiety transferu danych, a także nielimitowane treści wideo w streamingu.

Tak wyglądają wakacje w Orange Flex

W ramach wakacyjnego zestawu od Orange Flex można aktywować dwa pakiety internetu do wykorzystania na terenie Polski. Każdy z nich ma 25 GB i jest ważny przez 30 dni. Łącznie użytkownik otrzymuje więc 50 GB na dwa miesiące. Do tego pomarańczowy operator proponuje pakiet 2 GB w roamingu do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej. To dobre rozwiązanie dla osób, które wybierają się na zagraniczne wakacje.

Uzupełnieniem wakacyjnego zestawu w Orange Flex jest bezpłatny, 30-dniowy dostęp do usługi Video Pass. Pozwala ona oglądać treści wideo bez zużywania pakietu internetu m.in. na takich platformach, jak HBO GO, Netflix, YouTube, VOD.PL, Player, Canal+, TVP Sport, CDA Premium, Ipla, a także Orange TV Go.

Czytaj także: Procesor do Switcha Pro to duży skok naprzód – wciąż jednak ustępuje pod pewnymi względami smartfonom

Żeby skorzystać z wakacyjnych bonusów w Orange Flex, trzeba wygenerować i aktywować swój indywidualny kod promocyjny. Można to zrobić w Klubie Flex. Promocja trwa od początku lipca do 31 sierpnia 2021.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy