ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Half Life

Posiadasz zegarek z Android Wear? Zagraj w Half-Life!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
half life

Posiadanie smartwatcha może okazać się przydatne. Coraz więcej deweloperów bierze je pod uwagę w tworzeniu własnych aplikacji czy aktualizując już obecne i dostosowując je do działania z Android Wear. Platforma ta staje się coraz bardziej popularna i widoczna na ulicach. A jeśli powiem, że zagracie na niej nawet w… Half-Life?

Tak, jest to w pełni możliwe! Dave Bennet, posiadacz pierwszej generacji LG G Watch odnalazł na to sposób. Być może rozgrywka nie jest w pełni komfortowa, ale za to jakie wrażenia! Smartwatch ten wyposażony jest w wyświetlacz wielkości 1,65 cala, więc sami przyznacie, że sterowanie palcem na takiej wielkości wymaga dużej zręczności i wprawy.

[youtube]https://youtu.be/VnGscfbCz1g[/youtube]

Niestety zdarzają się również spadki fps’ów. Możemy grać płynnie i cieszyć się 30 klatkami na sekundę, by po chwili wartość ta spadła do 2 i stworzyła pokaz slajdów. Bywa czasem też tak, że gra po prostu się „wysypie”. Pamiętajmy jednak, że LG G Watch posiada jedynie 512 MB pamięci RAM oraz działa na procesorze Snapdragon 400.

Jeśli jednak macie na swoim nadgarstku inteligentny zegarek i chcecie sprawdzić, jak u Was będzie działać Half-Life, użyjcie aplikacji SDLash, która jest w stanie emulować produkcje oparte na silniku Valve. Pełną instrukcję znajdziecie klikając tutaj.

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy