half life

Posiadanie smartwatcha może okazać się przydatne. Coraz więcej deweloperów bierze je pod uwagę w tworzeniu własnych aplikacji czy aktualizując już obecne i dostosowując je do działania z Android Wear. Platforma ta staje się coraz bardziej popularna i widoczna na ulicach. A jeśli powiem, że zagracie na niej nawet w… Half-Life?

 

Tak, jest to w pełni możliwe! Dave Bennet, posiadacz pierwszej generacji LG G Watch odnalazł na to sposób. Być może rozgrywka nie jest w pełni komfortowa, ale za to jakie wrażenia! Smartwatch ten wyposażony jest w wyświetlacz wielkości 1,65 cala, więc sami przyznacie, że sterowanie palcem na takiej wielkości wymaga dużej zręczności i wprawy.

 

 

Niestety zdarzają się również spadki fps’ów. Możemy grać płynnie i cieszyć się 30 klatkami na sekundę, by po chwili wartość ta spadła do 2 i stworzyła pokaz slajdów. Bywa czasem też tak, że gra po prostu się „wysypie”. Pamiętajmy jednak, że LG G Watch posiada jedynie 512 MB pamięci RAM oraz działa na procesorze Snapdragon 400.

 

Jeśli jednak macie na swoim nadgarstku inteligentny zegarek i chcecie sprawdzić, jak u Was będzie działać Half-Life, użyjcie aplikacji SDLash, która jest w stanie emulować produkcje oparte na silniku Valve. Pełną instrukcję znajdziecie klikając tutaj.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.