Tak jak to bywa przy najbardziej wyczekiwanych, wielkich modelach, które od razu zdobywają olbrzymią popularność. Tak Motorola Droid również ma … problemy techniczne. Tego typu bugi znane już były z iPhona, Nokii 5800, Palma Pre i innych. Producenci jednak reagowali dopiero po kilku miesiącach. Tutaj już po tygodniu wychwycono problem z zewnętrznym głośnikiem oraz aparatem. Czego on dokładnie dotyczy?
W głośniku problemem jest fakt, że czasami poprostu nie działa. Jednak jak się okazuje przyczyną nie są sprawy hardwarowe lecz software, bowiem w większości przypadków restart telefonu przywraca normalne funkcje głośnika.
Drugim problemem na który zaczynają się już skarżyć użytkownicy jest autofocus w 5MPx aparacie Droida. Jak się okazało to również jest problem oprogramowania. Autofocus bowiem działa w 24,5 dniowych cyklach. Oznacza to, że przez prawie miesiąc działa poprawnie, po czym przez prawie miesiąc odmawia posłuszeństwa. Zespół Google już pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Wkrótce ma się ukazać łatka do oprogramowania naprawiająca wyłapane do tej pory błędy.

Miejmy nadzieję, że kiedy Motorola Milestone dotrze do Polski będzie już pozbawiony wszelkich wad.

Skomentuj Na Największym Polskim Forum Android

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).