wiosenne bonusy w Orange

Orange podwaja liczbę minut na połączenia międzynarodowe – jak skorzystać?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Operator sieci Orange ogłosił dziś wprowadzenie bonusu, w ramach którego liczba minut na połączenia międzynarodowe zostaje podwojona. Ta propozycja może być korzystna dla osób, które planują zagraniczny wyjazd na wakacje. Wyjaśniamy, jak skorzystać z promocji.

Dwa razy więcej minut na połączenia międzynarodowe w Orange

połączenia międzynarodowe orange

Bonus od pomarańczowego operatora czeka na chętnych w aplikacji Mój Orange. W ramach promocji za 20 zł można aktywować 100 minut na rozmowy międzynarodowe (50 minut + dodatkowe 50 minut w prezencie). Jeśli wyjeżdżacie na wakacje za granicę, będziecie mogli prowadzić dłuższe rozmowy z rodziną i znajomymi, którzy zostali w kraju.

Szczegóły dotyczące propozycji od pomarańczowego operatora użytkownicy mogą sprawdzić w aplikacji Mój Orange (zakładka Dla Ciebie). Pakiet na międzynarodowe połączenia jest ważny przez 30 dni. Orange zachęca również osoby, które planują wyjazdy za granicę, by zapoznały się z ofertą roamingową. Tak, by będąc nawet daleko domu, móc czuć się pewnie, bezpiecznie i nie mieć problemów z połączeniem czy internetem – dodaje pomarańczowy operator.

Czytaj także: Vasco Translator M3 – polski tłumacz głosowy zaprezentowany na targach MWC

Od kwietnia Orange co tydzień ma dla swoich klientów bonusy w aplikacji mobilnej. Akcja nosi nazwę Środa z Mój Orange. Podobny system stosuje T-Mobile, który w ramach akcji Happy Fridays co piątek rozdaje bonusy swoim klientom.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy