10 calowy tablet za 499 PLN

Cezary Zapała Cezary Zapała Newsy

Bez większej kampanii reklamowej Tesco wpisując się w trend, oferuje w sprzedaży kolejny tablet. Tym razem hipermarket postanowił nie iść w ślady konkurencji i nie oferuje skrajnie budżetowego sprzętu za mniej niż 200 złotych.

Overmax OV-TB-06 (bo taką nazwę nosi owe urządzenie) to tablet z 10 calowym ekranem pojemnościowym o rozdzielczości 1024 x 600 z multidotykiem. Producent wyposażył go w 1 GHz procesor ARM Cortex A8 (SoC Boxchip A10), 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci flash oraz czytnik kart pamięci. Wszystkim steruje zaś Android w wersji 4.0. Zauważalnym jest brak modemu 3G, ale podobnie jak w przypadku Go Clever A73 (oferowanego jakiś czas temu przez Biedronkę) można podłączyć modem pod USB (lista dostępnych urządzeń dostępna na naszym forum pod tym linkiem). Tablet zaś został wyceniony na 499 złotych.

Cena wydaje się być kusząca i jest to na pewno ciekawa propozycja zwłaszcza dla osób, które szukają gadżetu na prezent komunijny. Oczywiście nie można ukryć, że sprzęt jest typowo modelem budżetowym, ale za tablet o podobnych parametrach musimy na Allegro zapłacić około 100 złotych więcej.

źródło: Tesco

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy