Tablet za 199 PLN w Carrefour

Newsy

Jakiś czas temu opisywałem na łamach portalu tablet Go Clever oferowany przez Biedronkę za 369 złotych. Niska cena urządzenia spowodowała, że rozszedł się on jak ciepłe bułeczki. Nic, więc dziwnego, że kolejne supermarkety i markety takie jak Real czy Polo Market postanowiły przyłączyć się do walki cenowej by przyciągnąć klientów spragnionych tabletów. Od wczoraj również Carrefour postanowił ugryźć kawałek tortu wprowadzając do sprzedaży Apollo Quick 701 za niewiarygodnie niską cenę – 199 złotych!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Cena jednak ma swoje uzasadnienie. Wystarczy prześledzić specyfikację techniczną. Z ulotki promocyjnej udostępnionej przez sklep wynika, że tablet posiada procesor Infotmic X210 1 GHz ARM11, 256 MB pamięci RAM (!), 7 calowy ekran o rozdzielczości 800×480, 4 GB pamięci wewnętrznej, moduł WiFi, system operacyjny Android 2.3 oraz wbudowany głośnik i mikrofon. Producent zaś dodatkowo podaje, że urządzenie wyposażone jest w kamerę 0,3 Mpix oraz akumulator o pojemności 2400 mAh. Jak się łatwo domyślić tablet nie jest wyposażony ani w moduł Bluetooth, ani w GPS oraz 3G. Na uwagę zasługuje zwłaszcza niewielka ilość pamięci RAM, która nie pozwoli cieszyć się licznymi aplikacjami z Google Play.

Apollo Quicki 701 będzie dostępny w sprzedaży do 30 kwietnia.

źródło: Carrefour


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x