live sale Allegro

Live Sale Allegro – platforma rozpoczęła wakacje z cyklem sprzedaży na żywo

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Live Sale Allegro to nowy cykl sprzedażowy, który wystartował wczoraj. Będzie jednak kontynuowany do końca lipca i ma być czymś, co zachęci użytkowników do aktywniejszego korzystania z platformy. To, co wyróżnia Live Sale od zwykłych aukcji to fakt, że część sprzedaży odbywa się podczas spotkań na żywo. Oczywiście w formie online.

Live Sale Allegro

live sale Allegro
Fot. Allegro

Cykl Live Sale Allegro zadebiutował wczoraj, a potrwa do 26 lipca. Każdego tygodnia w poniedziałki będą startowały nowe promocje, a oferty będzie można obserwować podczas transmisji na żywo. Na takich spotkaniach mają pojawić się popularni influencerzy, którzy będą prezentować wybrane przez społeczność Allegro produkty. Oczywiście w nowych, lepszych cenach. Oferty promocyjne na konkretną kategorię można będzie kupić także po samej transmisji, a wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną przez Allegro stronę. Tak o całej akcji mówi rzecznik prasowy Allegro.

Live sale to stosunkowo nowa forma sprzedaży, która zyskuje coraz większą popularność na naszym rynku. W Allegro chcemy ciągle udoskonalać doświadczenia zakupowe naszych klientów, dlatego sięgamy po różnego rodzaju narzędzia. Jednym z nich jest właśnie Live Sale Allegro – podczas wydarzeń na żywo będziemy mieli okazję poznać największe trendy i wybór najpopularniejszych produktów wśród naszych użytkowników.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Allegro.

Zobacz też: Powraca kultowa Contra – co przyniesie nowa wersja gry?

Teraz można korzystać ze specjalnych ofert w kategorii Uroda, Zdrowie i Moda. Jednak już w najbliższy poniedziałek 5 lipca pojawią się okazje z działów Motoryzacja oraz Elektronika. Je przedstawią Miłośnicy 4 Kółek i TechnoStrefa. 12 lipca Zabawkowicz przedstawi oferty z działu Dziecko, Książki i Media. 19 lipca pojawi się live stream z okazjami z działu Dom i ogród, Sport oraz Supermarket.

Źródło: Allegro informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy