motorola konferencja moto x moto g 2015 droid

 

Już niedługo nasze oczy zwrócą się w stronę konferencji Motoroli, która już teraz zapowiada się ciekawie. Oczywiście nie za sprawą zachęcania konsumentów przez samą firmę, ale różnymi informacjami, które nieoficjalnie trafiają do Sieci. Już model Moto G zapowiada się interesująco, więc zobaczmy co z flagowym Moto X.

 

Zeszłoroczny topowy smartfon Motoroli osobiście przypadł mi do gustu, ale miał kilka braków w postaci chociażby małego akumulatora. Niestety, ale jeszcze nie wiemy czy tegoroczny model będzie pod tym względem lepszy. Jednak do Sieci trafiło następujące zdjęcie:

 

motorola moto x 2015 3rd gen wyswietlacz front

 

Co się wyróżnia? Oczywiście mała dioda doświetlająca, a patrzymy przecież na frontowy panel. Jak najbardziej to nie jest pierwszy tego typu smartfon, gdyż już chociażby Desire EYE może pochwalić się podobnym rozwiązaniem. Oprócz tego widać bardziej zaokrąglone krawędzie i tak naprawdę design pozostaje ten sam. Prawdopodobnie Motorola również zdecyduje się na głośniki stereo, których zabrakło w modelu z 2014 roku, ale właśnie w zeszłorocznym smartfonie pojedynczy głośnik potrafił przyćmić rozwiązania chociażby Sony. Dużo osób pewnie zastanawia się także nad rozmiarem samego wyświetlacza. Według plotek mają pojawić się dwie odmiany: 5,2-calowa oraz większa o 0,3-cala.

 

Czym jeszcze uraczy nas Motorola? Moto X będzie miała trudne zadanie przedrzeć się przez multum ciekawych flagowych smartfonów, które już ujrzeliśmy. W takim razie co powinni Amerykanie zrobić, aby się wyróżnić?

 

 

źródło: G+

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.