#hello5G w Koninie

Konto ważne od nowa – Orange pozwoli przedłużyć ważność konta na kartę bez doładowania

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Konto ważne od nowa to usługa dostępna dla użytkowników Orange na kartę. Tym samym pomarańczowy operator pozwoli na przedłużenie ważności konta bez konieczności jego doładowania. Oczywiście pod określonymi warunkami, bo w przypadku zupełnego braku środków, należy skorzystać z opcji tradycyjnego doładowania SMS lub przez aplikację mobilną Mój Orange.

Orange – Konto ważne od nowa

Orange konto ważne od nowa cennik
Fot. Orange

Orange wystartowało z nową ofertą. Ta skierowana jest do korzystających z usługi na kartę (Orange Free na kartę, Orange YES i Orange POP w ofercie Orange na kartę). Teraz można dokupić „dni”, w których nasze konto będzie dalej ważne, a korzystać z tej opcji można wielokrotnie. Innymi słowy, z nowej opcji można korzystać za każdym razem, kiedy konto znajdzie się w okresie pasywnym (zablokowane połączenia wychodzące). Pod warunkiem, że ma się zgromadzone środki w usłudze „Nowa gwarancja zwrotu”. Inaczej należy skorzystać z tradycyjnego doładowania, by przedłużyć ważność konta.

Opłata za przedłużenie ważności konta pobierana będzie automatycznie z funduszy zgromadzonych w ramach „Nowej Gwarancji Zwrotu”. Reszta środków z blokady przywracana będzie automatycznie bez pobierania dodatkowych opłat przez operatora. Ile będzie kosztować takie wydłużenie ważności konta? Stosunkowo niewiele, a zrobić to można poprzez wysłanie SMS-a lub bezpośrednio w aplikacji Mój Orange. SMS-a należy wysłać pod numer 80199 i dostępne są trzy warianty. Treść AKT7 (koszt 3 złote, przedłuża ważność o 7 dni), AKT31 (koszt 7 złotych, przedłuża ważność o 31 dni) i AKT365 (koszt 29 złotych, przedłuża ważność o 365 dni).

Zobacz też: Zdjęcia Google są niewystarczające? Oto płatne alternatywy.

Jeżeli więc ktoś posiada środki zgromadzone w usłudze „Nowa gwarancja zwrotu” i chce przedłużyć ważność konta, to teraz dostał odpowiednie do tego narzędzie. Inaczej trzeba korzystać z tradycyjnej formy doładowania. Regulamin usługi znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Orange Blog

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy