Konto ważne od nowa to usługa dostępna dla użytkowników Orange na kartę. Tym samym pomarańczowy operator pozwoli na przedłużenie ważności konta bez konieczności jego doładowania. Oczywiście pod określonymi warunkami, bo w przypadku zupełnego braku środków, należy skorzystać z opcji tradycyjnego doładowania SMS lub przez aplikację mobilną Mój Orange.

Orange – Konto ważne od nowa

Orange konto ważne od nowa cennik
Fot. Orange

Orange wystartowało z nową ofertą. Ta skierowana jest do korzystających z usługi na kartę (Orange Free na kartę, Orange YES i Orange POP w ofercie Orange na kartę). Teraz można dokupić „dni”, w których nasze konto będzie dalej ważne, a korzystać z tej opcji można wielokrotnie. Innymi słowy, z nowej opcji można korzystać za każdym razem, kiedy konto znajdzie się w okresie pasywnym (zablokowane połączenia wychodzące). Pod warunkiem, że ma się zgromadzone środki w usłudze „Nowa gwarancja zwrotu”. Inaczej należy skorzystać z tradycyjnego doładowania, by przedłużyć ważność konta.

Opłata za przedłużenie ważności konta pobierana będzie automatycznie z funduszy zgromadzonych w ramach „Nowej Gwarancji Zwrotu”. Reszta środków z blokady przywracana będzie automatycznie bez pobierania dodatkowych opłat przez operatora. Ile będzie kosztować takie wydłużenie ważności konta? Stosunkowo niewiele, a zrobić to można poprzez wysłanie SMS-a lub bezpośrednio w aplikacji Mój Orange. SMS-a należy wysłać pod numer 80199 i dostępne są trzy warianty. Treść AKT7 (koszt 3 złote, przedłuża ważność o 7 dni), AKT31 (koszt 7 złotych, przedłuża ważność o 31 dni) i AKT365 (koszt 29 złotych, przedłuża ważność o 365 dni).

Zobacz też: Zdjęcia Google są niewystarczające? Oto płatne alternatywy.

Jeżeli więc ktoś posiada środki zgromadzone w usłudze „Nowa gwarancja zwrotu” i chce przedłużyć ważność konta, to teraz dostał odpowiednie do tego narzędzie. Inaczej trzeba korzystać z tradycyjnej formy doładowania. Regulamin usługi znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Orange Blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.