CDA TV

W wakacje startuje CDA TV – nowa internetowa telewizja

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Niedługo wystartuje CDA TV, czyli telewizja internetowa w modelu OTT (Ovet-The-Top). Tym samym na rynku pojawi się kolejny „zawodnik”, którego fani tego typu rozrywki będą musieli wziąć pod uwagę, jeżeli będą szukali dla siebie alternatywnych rozwiązań. Spółka podpisała już stosowne umowy w kwestii dystrybucji kanałów, ale nie wszystkie informacje podano jeszcze do wiadomości. Co wiemy na temat CDA TV dziś?

Startuje CDA TV, czyli nowa telewizja internetowa

Fot. CDA Premium

Właściciel serwisu CDA Premium poinformował właśnie, że już w te wakacje wystartuje CDA TV. Spółka CDA S.A. podpisała umowy licencyjne z kilkudziesięcioma podmiotami w sprawie dystrybucji sygnału telewizyjnego w modelu OTT. Wiadomo, że wśród partnerów CDA pojawią się BBC Studios Distribution Ltd., A+E Networks UK, Kino Polska TV S.A. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o. To jednak tylko część z partnerów, którzy zgodzili się na taką formę dystrybucji sygnału.

CDA TV to naturalne rozszerzenie naszej dotychczasowej oferty. Rosnąca popularność VOD jest niezaprzeczalna, ale przywiązanie sporej części widzów do tradycyjnej telewizji nadal jest równie silna. Nasza propozycja pogodzi różne oczekiwania odbiorców i da im możliwość łatwego korzystania w jednym miejscu zarówno z bogatej biblioteki filmów na żądanie jaką jest CDA Premium, jak i wielu różnych kanałów telewizyjnych oferowanych przez CDA TV. A dodatkowym atutem będzie elastyczny i łatwy do zarządzania model subskrypcyjny, z którego w każdej chwili można zrezygnować.

Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA S.A.

Zobacz też: Darmowe i przecenione aplikacje z Google Play Store, które warto znać.

Sama usługa CDA TV ma być dostępna w modelu subskrypcyjnym, ale nie znamy jeszcze jej ceny. Wiadomo, że dostęp do niej będzie z poziomu strony internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne oraz Smart TV. Spółka została już wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych przez UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej). Teraz tylko czekać na ofertę i szczegóły.

Źródło: CDA informacja prasowa

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy