LG G4 przeciek7

Możliwość wymienienia baterii w smartfonie czasem się przydaje. Akumulator z czasem traci swoją moc, a co za tym idzie urządzenie pracuje krócej i musimy częściej sięgać po ładowarkę. To również kwestia producentów decydujących się na takie a nie inne pojemności baterii. Mimo iż LG G4 z gospodarowaniem energii nie radzi sobie najgorzej, Mugen proponuje alternatywę. Będzie znacznie lepiej.

 

LG G4 posiada wymienialny akumulator o pojemności 3000 mAh. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie dołożenia smartfonowi jeszcze większej ilości energii. Mugen zapowiedział baterię, dzięki której wydłużymy czas pracy nawet dwukrotnie. Niestety coś kosztem czegoś.

 

Mugen Power Extended Battery LG G4

 

Nadchodząca bateria ma mieć pojemność wynoszącą aż 6200 mAh. Jest to ponad dwukrotnie więcej niż to, co oferuje w standardzie producent. Minusem zastosowania tego akcesorium jest zwiększona grubość i ciężar urządzenia. Z racji powiększonych gabarytów większy akumulator nabędziemy w towarzystwie specjalnie wykonanej pokrywy, która ukaże się w trzech kolorach: czarnym, białym oraz złotym.

 

HLI-G4XL kosztuje 89,50 dolarów, czyli około 335 złotych. Wysyłka jest jednak darmowa na terenie całego globu. Jeśli chcecie nieco „ulepszyć” swój model LG G4, kliknijcie tutaj, by złożyć zamówienie.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.