Plush 200 GB za 20 zł

Plush proponuje 200 GB internetu za 20 zł – ważność pakietów to trzy miesiące

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Plush proponuje swoim użytkownikom 200 GB internetu za 20 zł. Brzmi całkiem sensownie, choć często w przypadku tego typu ofert jest pewien haczyk w postaci czasu ważności pakietu. Tym razem nie ma jednak takiego problemu, bo z internetu można korzystać przez trzy miesiące.

200 GB za 20 zł w sieci Plush

Zasady wakacyjnej oferty Plusha są bardzo proste. Płacimy jednorazowo 20 zł i dostajemy 200 GB internetu do wykorzystania przez trzy miesiące. Precyzyjnie mówiąc, tak naprawdę są to trzy pakiety po 67 GB. Każdy z nich jest ważny miesiąc, po którego zakończeniu samoistnie aktywuje się kolejny. 20 zł to łączna opłata za cały promocyjny internet.

Z promocji Pakiet 200 GB mogą skorzystać użytkownicy taryf Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu. Wystarczy posiadać aktywne konto i mieć na nim środki pozwalające na pobranie opłaty 20 zł. Aktywacja odbywa się poprzez wpisanie kodu *136*11*9210#. Oferta jest ważna do 30 września.

Czytaj także: Ducati inspiruje się Xiaomi – najnowszy pojazd firmy wygląda identycznie, jak produkt Chińczyków

Również do 30 września trwa promocja dla osób, które mają abonament w sieci Plus. Mogą one odebrać bezpłatne 150 GB internetu na trzy okresy rozliczeniowe. Szczegółowe warunki tej oferty znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy