Plush proponuje swoim użytkownikom 200 GB internetu za 20 zł. Brzmi całkiem sensownie, choć często w przypadku tego typu ofert jest pewien haczyk w postaci czasu ważności pakietu. Tym razem nie ma jednak takiego problemu, bo z internetu można korzystać przez trzy miesiące.

200 GB za 20 zł w sieci Plush

Zasady wakacyjnej oferty Plusha są bardzo proste. Płacimy jednorazowo 20 zł i dostajemy 200 GB internetu do wykorzystania przez trzy miesiące. Precyzyjnie mówiąc, tak naprawdę są to trzy pakiety po 67 GB. Każdy z nich jest ważny miesiąc, po którego zakończeniu samoistnie aktywuje się kolejny. 20 zł to łączna opłata za cały promocyjny internet.

Z promocji Pakiet 200 GB mogą skorzystać użytkownicy taryf Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu. Wystarczy posiadać aktywne konto i mieć na nim środki pozwalające na pobranie opłaty 20 zł. Aktywacja odbywa się poprzez wpisanie kodu *136*11*9210#. Oferta jest ważna do 30 września.

Czytaj także: Ducati inspiruje się Xiaomi – najnowszy pojazd firmy wygląda identycznie, jak produkt Chińczyków

Również do 30 września trwa promocja dla osób, które mają abonament w sieci Plus. Mogą one odebrać bezpłatne 150 GB internetu na trzy okresy rozliczeniowe. Szczegółowe warunki tej oferty znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.