Przystań Xiaomi lato

Przystań Xiaomi – startuje nowa akcja nad morzem, by nie było nudno

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Przystań Xiaomi to mobilne punkty od producenta smartfonów, które zagoszczą nad polskim morzem. Już od początku lipca do samego końca wakacji będzie można się na nie natknąć w kilku miejscach. Oprócz produktów producenta, które będzie można obejrzeć, ten przygotował także trochę atrakcji dla tych, którzy zdecydują odwiedzić się jego Przystań Xiaomi.

Przystań Xiaomi – mobilna strefa rozrywki

Przystań Xiaomi lato

Akcja producenta wystartuje już na początku lipca i pojawi się w czterech miejscach nad polskim morzem. Pierwszym punktem, gdzie zagości Przystań Xiaomi, będą Międzyzdroje, ale na mapie nie zabraknie także innych miejsc, gdzie chętnie jeździmy na wakacje. Cała akcja będzie trwała do końca sierpnia, a łącznie aż 54 dni. Jeżeli więc ktoś będzie akurat w okolicy, to warto zajrzeć do Przystani Xiaomi, bo producent przygotował także kilka ciekawych niespodzianek dla odwiedzających. Poniżej znajdziecie listę miejsc wraz z datami, gdzie będzie można spotkać Xiaomi na wakacjach.

  • 2 – 11 lipca 2021 – Międzyzdroje
  • 16 – 25 lipca 2021 – Kołobrzeg
  • 30 lipca – 15 sierpnia 2021 – Łeba
  • 20 sierpnia – 31 sierpnia – Władysławowo

Zobacz też: W tym roku możemy zobaczyć jeszcze trzynaście nowych smartfonów Xiaomi.

Podczas swoich wakacyjnych podróży, Xiaomi ma także rozdać ponad 15 tysięcy różnego rodzaju upominków dla osób, które ich odwiedzą. Oczywiście Przystań Xiaomi ma służyć także do testowania wybranych produktów lub ich zakupu. Do tego mają pojawić się także gry i zabawy, podczas których będzie można wygrać m.in. piłki plażowe, torby plażowe i zimne napoje sygnowane logo Xiaomi. Producent pomyślał także o bywalcach plaży i w jego mobilnych punktach będzie można zrobić… pranie. Nie zabraknie także specjalnie przygotowanych warsztatów z jogi czy zumby, ale także zawodów w limbo. Będzie można także zagrać w bule. Widać więc, że nie będzie można się nudzić w Przystani Xiaomi.

Źródło: Xiaomi informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy