Mobile Vikings wystartowało ze świetną akcję, gdzie za oddanie krwi można zyskać 100 GB do wykorzystania lub też darmowy miesiąc. To drugie obowiązuje w chwili, kiedy zakładało się będzie nowy numer, ale o samej akcji warto mówić niezależnie od bonusów, które daje operator za przyłączenie się. W końcu oddawanie krwi to rzecz, którą zawsze warto promować.

Mobile Vikings – przelej krew z Vikingami

Mobile Vikings przelej krew

Akacja „Przelej krew z Vikingami” trwać ma do 28.08.2021 i nie trzeba robić wiele, by się przyłączyć. Zdecydowanie warto to zrobić i to niezależnie od tego, czy korzystamy z usług operatora, czy też nie. Oczywiście jeżeli mamy numer w Mobile Vikings, dostajemy coś „ekstra” za oddanie krwi. Może to być albo 100 GB do wykorzystania, albo miesiąc darmowego korzystania z oferty na nowym numerze. Żeby przyłączyć się do akcji „Przelej krew z Vikingami” wystarczy udać się do lokalnego Centrum Krwiodawstwa, a tak o warunkach pisze sam operator.

  • Oddaj krew pełną, płytki krwi lub osocze do 21.08.2021 w lokalnym Centrum Krwiodawstwa.
  • Przyślij zdjęcie pieczątki lub zrzut ekranu z aplikacji CKiK z widoczną datą donacji za pomocą formularza dostępnego na stronie operatora lub tagu #BaryłkaKrwi na Wykopie.
  • Wybierz swoją nagrodę – 100 GB na konto lub darmowy miesiąc przy zamówieniu nowego numeru.
  • Twoja krew została przelana w dobrej sprawie!

Widać więc, że nie trzeba się specjalnie przykładać, by wziąć udział, a można na tym zyskać. Oczywiście na akcji zyskają także inni, bo w końcu oddana przez nas krew będzie wykorzystywana do ratowania życia. Głównym organizatorem całej akcji jest Baryłka Krwi, która organizuje akcje zbierania krwi na Wykopie już od dawna.

Zobacz też: Apple pracuje nad zupełnie nowym tabletem.

Współpraca z Mobile Vikings z pewnością pomoże trochę w tym, by więcej osób przyłączyło się do akcji, a tym samym oddało krew. Na liczniku obecnie jest 22 050 ml krwi i oby było więcej.

Źródło: Mobile Vikings blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.