przelej krew z Vikingami Vikings Mobile

Mobile Vikings ze świetną akcją – 100 GB za oddanie krwi

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Mobile Vikings wystartowało ze świetną akcję, gdzie za oddanie krwi można zyskać 100 GB do wykorzystania lub też darmowy miesiąc. To drugie obowiązuje w chwili, kiedy zakładało się będzie nowy numer, ale o samej akcji warto mówić niezależnie od bonusów, które daje operator za przyłączenie się. W końcu oddawanie krwi to rzecz, którą zawsze warto promować.

Mobile Vikings – przelej krew z Vikingami

Mobile Vikings przelej krew

Akacja „Przelej krew z Vikingami” trwać ma do 28.08.2021 i nie trzeba robić wiele, by się przyłączyć. Zdecydowanie warto to zrobić i to niezależnie od tego, czy korzystamy z usług operatora, czy też nie. Oczywiście jeżeli mamy numer w Mobile Vikings, dostajemy coś „ekstra” za oddanie krwi. Może to być albo 100 GB do wykorzystania, albo miesiąc darmowego korzystania z oferty na nowym numerze. Żeby przyłączyć się do akcji „Przelej krew z Vikingami” wystarczy udać się do lokalnego Centrum Krwiodawstwa, a tak o warunkach pisze sam operator.

  • Oddaj krew pełną, płytki krwi lub osocze do 21.08.2021 w lokalnym Centrum Krwiodawstwa.
  • Przyślij zdjęcie pieczątki lub zrzut ekranu z aplikacji CKiK z widoczną datą donacji za pomocą formularza dostępnego na stronie operatora lub tagu #BaryłkaKrwi na Wykopie.
  • Wybierz swoją nagrodę – 100 GB na konto lub darmowy miesiąc przy zamówieniu nowego numeru.
  • Twoja krew została przelana w dobrej sprawie!

Widać więc, że nie trzeba się specjalnie przykładać, by wziąć udział, a można na tym zyskać. Oczywiście na akcji zyskają także inni, bo w końcu oddana przez nas krew będzie wykorzystywana do ratowania życia. Głównym organizatorem całej akcji jest Baryłka Krwi, która organizuje akcje zbierania krwi na Wykopie już od dawna.

Zobacz też: Apple pracuje nad zupełnie nowym tabletem.

Współpraca z Mobile Vikings z pewnością pomoże trochę w tym, by więcej osób przyłączyło się do akcji, a tym samym oddało krew. Na liczniku obecnie jest 22 050 ml krwi i oby było więcej.

Źródło: Mobile Vikings blog

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy