Koreańczycy potwierdzają – premiera Galaxy Note 5 już niedługo, a specyfikacja ze slotem na MicroSD!

Newsy

samsung galaxy note 5 render wizja grafika

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung nie wypowiada się praktycznie w ogóle w sprawie Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+ – jak to ma w zwyczaju. Jednak do Sieci trafia coraz więcej nieoficjalnych informacji, spośród których trzeba wybierać te, które możemy uznać za najbliższe rzeczywistości. Szczególnie jeśli zamazują niezbyt dobry widok po poprzednich przeciekach.

 

Tak oto koreańskie media przedstawiły informacje, do których doszli pośrednio przez Samsunga. Firma rzeczywiście nie ma zamiaru czekać na targi IFA w Berlinie, aby przedstawić topowego phableta ze swojego portfolio i ujrzymy go już za niecały miesiąc: 13 sierpnia. Razem z Notem 5, na świat oficjalnie przyjdzie Galaxy S6 Edge+, który ma stanowić rekompensatę za brak odmiany phabletu z rysikiem i zakrzywionym na krawędzie wyświetlaczem. Jednak dotarły do nas także inne słuchy, które z pewnością wielu z Was chciałoby również ujrzeć w rzeczywistości. Chodzi oczywiście o slot na kartę MicroSD, który ma pojawić się zarówno w Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Potwierdzają to wspomniane wcześniej koreańskie media jak i amerykański operator Sprint, na którego stronie internetowej dało się dojrzeć specyfikację flagowego phabletu Samsunga.

 

W takim razie Galaxy Note 5 nie zapowiada się tak źle jak to na początku sugerowano. Na szczęście nie będziemy musieli czekać do targów IFA, które odbędą się pod koniec września. Już za kilkanaście dni ujrzymy oba nadchodzące topowe modele Samsunga i tak naprawdę to co od nich oczekujecie?

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x