Koreańczycy potwierdzają – premiera Galaxy Note 5 już niedługo, a specyfikacja ze slotem na MicroSD!

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy note 5 render wizja grafika

Samsung nie wypowiada się praktycznie w ogóle w sprawie Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+ – jak to ma w zwyczaju. Jednak do Sieci trafia coraz więcej nieoficjalnych informacji, spośród których trzeba wybierać te, które możemy uznać za najbliższe rzeczywistości. Szczególnie jeśli zamazują niezbyt dobry widok po poprzednich przeciekach.

Tak oto koreańskie media przedstawiły informacje, do których doszli pośrednio przez Samsunga. Firma rzeczywiście nie ma zamiaru czekać na targi IFA w Berlinie, aby przedstawić topowego phableta ze swojego portfolio i ujrzymy go już za niecały miesiąc: 13 sierpnia. Razem z Notem 5, na świat oficjalnie przyjdzie Galaxy S6 Edge+, który ma stanowić rekompensatę za brak odmiany phabletu z rysikiem i zakrzywionym na krawędzie wyświetlaczem. Jednak dotarły do nas także inne słuchy, które z pewnością wielu z Was chciałoby również ujrzeć w rzeczywistości. Chodzi oczywiście o slot na kartę MicroSD, który ma pojawić się zarówno w Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Potwierdzają to wspomniane wcześniej koreańskie media jak i amerykański operator Sprint, na którego stronie internetowej dało się dojrzeć specyfikację flagowego phabletu Samsunga.

W takim razie Galaxy Note 5 nie zapowiada się tak źle jak to na początku sugerowano. Na szczęście nie będziemy musieli czekać do targów IFA, które odbędą się pod koniec września. Już za kilkanaście dni ujrzymy oba nadchodzące topowe modele Samsunga i tak naprawdę to co od nich oczekujecie?

źródło: SamMobile

Motyw