ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OnePlus 2 dzięki małemu dodatkowi przypomina smartfona producenta na S

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
AndroidPIT-OnePlus-2-teaser-w782

Premiera OnePlus 2 zbliża się wielkimi krokami, a czas jaki aktualnie mamy jest aż przesiąknięty informacjami na temat smartfona. Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o jego wynikach osiągniętych w AnTuTu, a dziś mamy nowości wprost z TENAA. Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 2 nie będzie wyglądać tak jak się spodziewaliśmy. Co więcej, może budzić skojarzenie z pewnym modelem Samsunga.

Dzięki TENAA zawsze dowiadujemy się czegoś nowego o zbliżających się modelach. Nie inaczej okazało się tym razem. Nie mamy wszak jeszcze całego i pewnego wglądu w podzespoły, za to wiemy jak prezentuj się to urządzenia. A to chyba wydaje się nawet ciekawsze.

oneplus 2 tenaa

OnePlus zdecydowało się zastosować w następcy 1+1 przycisk fizyczny pod ekranem. Typowy „Home Buttton” jaki znamy z Samsungów zagościł na froncie urządzenia. Jedynym sensownym wytłumaczeniem na obecność tam tego przycisku jest zastosowanie w nim czytnika linii papilarnych.

oneplus 2 tenaa 1

Reszta urządzenia prezentuje się całkiem smukle. Na tylnej pokrywie widzimy aparat z diodą LED ustawiony w pionowym rzędzie. Na bokach urządzeniach rozmieszczono przyciski służące do regulacji głośności oraz klawisz blokowania.

Specyfikacja wciąż bez zmian, pozostaje czekać na potwierdzenie tego co już wiemy: 5,7 calowy wyświetlacz QHD, Snapdragon 810, 4 GB pamięci RAM, 16 bądź 32 GB pamięci wewnętrznej, 16 megapikselowy aparat oraz bateria o pojemności 3300 mAh.

Premiera już w poniedziałek, 27 lipca!

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy