The Next Galaxy – zapowiedź

Newsy

Tak jak można było się spodziewać wraz z nastaniem godziny 13 strona tgeltaayehhxnx.com odświeżyła się. Niestety nie wszystkim było dane w pierwszej chwili zobaczyć jej zawartość, ponieważ była ona na tyle przeciążona, że serwer wyrzucał błąd o jej niedostępności bądź też nie możności pobrania z niej jakichkolwiek danych. Dopiero po 30 minutach od udanego odświeżenia uzyskałem dostęp do jej zawartości.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Po pomyślnym uruchomieniu strony koncern prosi nas o kliknięcie w literki w takiej kolejności, aby odkryć nasz prawdziwy cel. Hasłem oczywiście jest „The Next Galaxy”, które prowadzi nas do nowego adresu: www.thenextgalaxy.com. Kolejna strona niestety mimo prób nie chciała się poprawnie wczytać. Jednak filmiki na niej dostępne zostały opublikowane również na YouTube. Osoby, które liczyły na jakieś zdjęcie lub wideo przedstawiający Galaxy S III srodze się zawiodą, ponieważ opublikowane materiały są zapowiedziami konferencji. Na uwagę zwraca jedynie fakt obecności pod koniec filmiku białego i niebieskiego koloru, co może nawiązywać do nowego designu. Ciekawostką może być też porównanie użytkowników iPhone’a do owiec.

{youtube}FdNMO-zm1ls{/youtube}

{youtube}8NnVU8R6mAU{/youtube}

źródło: thenextgalaxy.com


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x