Tak jak można było się spodziewać wraz z nastaniem godziny 13 strona tgeltaayehhxnx.com odświeżyła się. Niestety nie wszystkim było dane w pierwszej chwili zobaczyć jej zawartość, ponieważ była ona na tyle przeciążona, że serwer wyrzucał błąd o jej niedostępności bądź też nie możności pobrania z niej jakichkolwiek danych. Dopiero po 30 minutach od udanego odświeżenia uzyskałem dostęp do jej zawartości.

Po pomyślnym uruchomieniu strony koncern prosi nas o kliknięcie w literki w takiej kolejności, aby odkryć nasz prawdziwy cel. Hasłem oczywiście jest „The Next Galaxy”, które prowadzi nas do nowego adresu: www.thenextgalaxy.com. Kolejna strona niestety mimo prób nie chciała się poprawnie wczytać. Jednak filmiki na niej dostępne zostały opublikowane również na YouTube. Osoby, które liczyły na jakieś zdjęcie lub wideo przedstawiający Galaxy S III srodze się zawiodą, ponieważ opublikowane materiały są zapowiedziami konferencji. Na uwagę zwraca jedynie fakt obecności pod koniec filmiku białego i niebieskiego koloru, co może nawiązywać do nowego designu. Ciekawostką może być też porównanie użytkowników iPhone’a do owiec.

https://www.youtube.com/watch?v=FdNMO-zm1ls

https://www.youtube.com/watch?v=8NnVU8R6mAU

źródło: thenextgalaxy.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.