ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nie możesz dostać GeForce RTX 3080 Ti? Możesz wygrać szansę na to, by ją… kupić

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition to karta graficzna, którą bardzo trudno dostać. Przynajmniej w cenie, która nie rzucałaby na kolana lub z oficjalnego źródła. Można jednak taką kartę wygrać w konkursie organizowanym przez NVIDIA oraz Bethesda. A konkretniej można wygrać szansę na to, by rzeczoną kartę zakupić. O co dokładnie chodzi?

GeForce RTX 3080 Ti do wygrania – prawie

Dostępność kart graficznych to temat, który od dawna nie daje spać po nocach graczom. Pandemia czy kłopoty z dostawami sprawiły, że bardzo trudno dostać nowe karty, a kiedy już gdzieś się pojawiają, to są wykupowane w mgnieniu oka. Teraz więc NVIDIA postanowiła zorganizować dość ciekawy konkurs, gdzie będzie można wygrać nie samą kartę, ale możliwość jej zakupienia. Razem z potężnym zestawem dla fanów Doom. Ostatnio okazało się bowiem, że NVIDIA DSLL trafi do Doom Eternal i zapewne to spowodowało, że pojawił się pomysł na tą przedziwną loterię.

Otóż firma ma zamiar wylosować 300 szczęśliwców, którzy dostaną szansę na zakup zestawu w promocyjnej cenie. I tak faktycznie jest promocyjna, bo ma wynosić 1399 euro, a więc około 6315 złotych. To sporo taniej, niż zakup samej karty, więc jest o co walczyć. Szczególnie, że zestaw, który ma się zakupić, jest naprawdę interesujący. Znajdzie się w nim kod cyfrowy do gry na Steam (Doom Eternal Deluxe Edition) oraz specjalnie zaprojektowana koszulka z logo gry. Do tego dochodzi podkładka pod myszkę (40×90 cm) i figurka DOOM Eternal Titanium Slayer Mini. Nie zabrakło także mniejszych dodatków, a w tym przypadku pluszowej zabawki oraz plecaka.

Zobacz też: Tak prezentuje się Samsung Galaxy Watch 4. Warto na niego czekać?

Osoby, które zostaną wylosowane w loterii, mają dostać 48 godzin na zakup zestawu. Jeżeli nie zrobią tego w wyznaczonym czasie, szansa na kartę przepada, a dostanie ją ktoś inny. Zgłaszać można się TUTAJ i do 6 lipca, a wylosowani dostaną informację o możliwości zakupu 8 lipca. Weźmiecie udział?

Źródło NVIDIA

Sprawdź najnowsze wpisy