iSpot urządzenia Samsunga

Urządzenia Samsunga do przechowywania danych pojawią się w sieci iSpot

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Urządzenia Samsunga do przechowywania danych będą dostępne w sieci iSpot. Poinformował o tym dziś polski oddział koreańskiego producenta elektroniki. Dyski, karty pamięci i akcesoria typu pendrive będzie można kupić zarówno w stacjonarnych salonach sieci, jak i w sklepie internetowym.

Urządzenia Samsunga w sieci iSpot

Dywizja polskiego oddziału Samsunga, która odpowiada za rozwiązania do przechowywania danych, zdecydowała o poszerzeniu kanału sprzedaży swoich urządzeń. Dyski przenośne, karty SD i pamięci USB mają być dostępne w iSpot – sieci autoryzowanych sklepów ze sprzętem Apple.

Samsung chwali iSpot za to, że jest najbardziej rozbudowaną siecią partnerską Apple w Polsce. Polski oddział koreańskiego producenta docenia również, że iSpoty znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach w największych miastach. Teraz salony stacjonarne iSpot, jak i sklep internetowy sieci będą oferowały urządzenia Samsunga. Maciej Bartłomiej Kamiński, Dyrektor Rozwoju Biznesu Memory na Polskę i region CEE w Samsung mówi, że decyzja firmy wynika z chęci dotarcia z produktami memory Samsunga do ludzi oczekujących od urządzeń bezpieczeństwa, niezawodności oraz wydajności.

Czytaj także: Kielce z Xiaomi Mi Store – otwarcie w weekend, a promocje zachęcają

Najlepszym przykładem jest dysk X5 ze złączem Thunderbolt 3 przeznaczony do współpracy z komputerami marki Apple, a także T7 Touch, który współpracuje nie tylko z komputerami, ale również z iPhone’ami czy iPad’ami – mówi Maciej Bartłomiej Kamiński.

źródło: informacja prasowa zdjęcie główne: Złote Tarasy

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy