realme smart TV Full HD 32'' telewizor

Nowy realme smart TV Full HD – niewielki, ale może się podobać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Nowy realme smart TV Full HD 32’’ został zaprezentowany i niedługo trafi do sprzedaży w Indiach. Zważywszy jednak na to, że firma coraz więcej produktów wprowadza także na polski rynek, niewykluczone, że doczekamy się także debiutu telewizora u nas. Patrząc na jego specyfikację oraz cenę, byłoby miło, bo to zawsze większy wybór dla konsumentów. Co oferuje więc nowy telewizor od realme?

realme smart TV Full HD 32’’

realme smart TV Full HD 32'' telewizor

Nowy telewizor od realme może i nie jest gigantycznych rozmiarów, ale w mniejszych pomieszczaniach może się dobrze sprawdzać. Urządzenie ma ekran LED o przekątnej 32 cala i oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Obraz wyświetlany będzie w proporcjach 16:9, a kąt widzenia to 178 stopni. Wprawdzie sprzęt nie jest zupełnie bezramkowy, ale same ramki wokół wyświetlacza są naprawdę niewielkie (8,7 mm). Urządzenie można postawić na specjalnych nóżkach lub też powiesić na ścianie, tutaj wiele zależy od tego, ile miejsca mamy na to, by umiejscowić telewizor.

Nowy realme smart TV Full HD 32’’ działa na Android TV i ma od razu wbudowanego Chromecasta, czyli będzie można spokojnie przerzucać obraz ze smartfona na telewizor. Oczywiście nie zabrakło dostępu do najpopularniejszych aplikacji (np. Netflix czy Amazon Prime Video), do których dostęp będzie od razu z pilota (dedykowane przyciski). Telewizorem zarządza procesor MediaTek z rdzeniami ARM Cortex-A53 1,1 GHz, a do tego dochodzi grafika Mali-470 MP3. Na pokładzie jest także 1 GB RAM i 8 GB wbudowanej pamięci na aplikacje. Jeżeli chodzi o złącza, to znajdziemy tam 3xHDMI oraz 2xUSB. Połączyć się można również przez Bluetooth 5.0 lub Wi-Fi (2,4 GHz). Za dźwięk odpowiadają łącznie cztery głośniki, a urządzenie wspiera Dolby Audio.

Zobacz też: Pierwszy pociąg napędzany wodorem jest właśnie testowany w Polsce.

A co z ceną? Otóż realme smart TV Full HD 32’’ został wyceniony w Indiach na 18 999 rupii. Daje to około 970 złotych, więc jeżeli sprzęt trafi do Polski, cena nie powinna być dużo wyższa.

Źródło: realme

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy