ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pogromca tegorocznych flagowców z Kickstartera! Kup teraz i zaoszczędź

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
ubik uno 3

Kickstartera, czyli platformy crowdfundigowej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Znana sporej społeczności użytkowników strona oferująca masę przeróżnych projektów, do których realizacji potrzeba tylko pieniędzy. Ściślej mówiąc naszych. Od naszych dotacji zależą oczywiście otrzymane bonusy, a w tej zbiórce do zgarnięcia jest telefon. I to sporo taniej. W dodatku to prawdziwa bestia.

Na rynku smartfonów pojawi się nowy gracz – Ubik Uno. Smartfon ten jest o tyle ciekawy, że może spokojnie konkurować z najlepszymi. Żeby nie trzymać dłużej w niepewności, tak oto prezentuje się specyfikacja techniczna.

ubik uno 2

Jak widzimy w tabeli, telefon na tle tegorocznych flagowców wypada całkiem nieźle. Nie tylko ze względu na swoją cenę, ale również na oferowane podzespoły. Mamy pojemną baterię, 3 GB pamięci RAM i duży wyświetlacz. Boleć może jedynie zastosowanie jednostki MediaTek zamiast Snapdragona, ale i to nie ujmuje mu możliwości.

ubik uno 1

20 megapikselową kamerą nakręcimy wideo 4K w 30 klatkach na sekundę, Full HD w 60 klatkach, a HD aż w 120. Ponadto całość ma pracować na Androidzie Lollipop w wersji 5.1

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YcV7ZPpb2U4[/youtube]

Przejdźmy zatem do ceny. Jeśli załapiecie się do puli 250 pierwszych wpłacających, Ubik Uno będzie Was kosztować 280 dolarów. Gdybyście jednak zaspali to dalej jest szansa dorwania go w niższej cenie – 299 dolarów. Jeśli jednak zdecydujecie się poczekać na oficjalną dystrybucję, za Ubik Uno będziecie musieli już zapłacić 345 dolarów. Warto jednak zerknąć na warianty cenowe, gdyż są również opcje z większą ilością sztuk.

Zainteresowani? Kliknijcie tutaj, by przejść na stronę zbiórki.

źródło: Kickstarter

Sprawdź najnowsze wpisy