T-Mobile Ipla bajki

Bajki w serwisie Ipla za darmo na 30 dni dla tych, którzy są w T-Mobile

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ogłosiło dziś prezent na początek wakacji – klienci magentowego operatora mają bajki w serwisie Ipla za darmo na 30 dni. Ta propozycja niewątpliwie może zainteresować osoby, które mają dzieci. Jakie są jej szczegóły?

Bajki w serwisie Ipla za darmo dla klientów T-Mobile

T-Mobile proponuje 30 dni bezpłatnego korzystania z pakietu IPLA DZIECI. Daje on dostęp do następujących kanałów dziecięcych: NICKELODEON POLSKA, NICK JR, NickToons, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Cartoon Network HD, Boomerang HD, BBC CBEEBIES, Da Vinci, Duck TV. Programy można oglądać zarówno na komputerze i telewizorze, jak i na urządzeniach mobilnych. Ta ostatnia opcja przyda się szczególnie podczas długich podróży.

Z oferty skorzystać mogą wszyscy nasi abonenci posiadający taryfy T, T-Data, Rodzina, Frii Mix oraz użytkownicy taryf GO! Frii, Hot, Nowy Tak Tak i Happy – informuje magentowy operator. Żeby skorzystać z promocji, trzeba wysłać SMS-a o treści KIDS pod numer 80162. W ciągu dwóch dni otrzymamy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Powinniśmy go kliknąć i postępować zgodnie z kolejnymi instrukcjami lub odwiedzić stronę ipla.tv/mamkod i uzupełnić tam hasło. Jest nim 10 ostatnich znaków z linku aktywacyjnego.

Czytaj także: 5 GB oraz bezpłatne SMS-y, MMS-y i rozmowy na początek wakacji w Orange na kartę

Czas na aktywację pakietu jest do 15 lipca, jednak chęć skorzystania z promocji trzeba wyrazić do 5 lipca lub do wyczerpania puli kodów. Warto więc się pośpieszyć. Po upływie 30 dni od aktywacji pakiet sam się wyłączy. Nie musimy się więc obawiać o ewentualną utratę środków za samoczynne odnawianie się oferty.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy