Orange 5G Lab

5 GB oraz bezpłatne SMS-y, MMS-y i rozmowy na początek wakacji w Orange na kartę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Orange ma promocję dla swoich klientów na początek wakacji. W prosty sposób można aktywować darmowe 5 GB internetu oraz bezpłatne rozmowy, SMS-y i MMS-y. Sprawdzamy, kto może skorzystać z oferty i jakie są jej szczegóły. Wyjaśniamy również, co trzeba zrobić, żeby aktywować bonusy od pomarańczowego operatora.

Bonusy od Orange na początek wakacji

orange początek wakacji

Z promocji, którą ogłosił dzisiaj pomarańczowy operator, mogą skorzystać użytkownicy wszystkich ofert na kartę w Orange z jednym wyjątkiem. Oferta nie dotyczy tych osób, które korzystają z taryfy Zawsze bez limitu.

Bonusy, które rozdaje Orange, to 5 GB internetu, a także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Żeby aktywować taki zestaw, trzeba wysłać SMS-a o treści WAKACJE pod numer 364. Można to zrobić od dzisiaj do 27 czerwca. Jak długo można korzystać z wakacyjnych bonusów? Zarówno pakiet internetu, jak i bezpłatne rozmowy i SMS-y są ważne przez 5 dni. Czas jest liczony od momentu aktywacji bonusów.

Czytaj także: Korzystasz z Gmaila? Zobacz, jak łatwo ukręcić bata na tych, którzy sprzedają twoje dane

Niedawno swoje wakacyjne promocje ogłosił także Plus. Jego klienci mogą m.in. aktywować bezpłatne 150 GB. Dotyczy to jednak osób, które mają abonament. Inne promocje to m.in. zniżki na smartfony oraz gadżety dołączane przy ich zakupie.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy