Sony chce zmienić wygląd swojej nakładki – wersja beta póki co tylko dla Xperii Z3

Newsy

sony design lifting ui nakładka interfejs

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Design nakładki w wydaniu Sony ma swoje zalety jak i wady. Jedni chwalą Xperię za minimalizm i prostotę, a inni uważają, że Japończycy są z tyłu za konkurencją. Fakt, faktem, japoński pomysł na design systemu nie należy do najmłodszych i sam producent doskonale to rozumie toteż właśnie trwają testy kolejnego wydania nakładki Sony.

 

Tym samym fani nakładki stosowanej na smartfonach i tabletach z serii Xperia już niedługo mogą przeżyć szok związany z zachwytem lub załamaniem z powodu tragicznej odmiany. Jednak w jakim kierunku pójdzie Sony? Póki co nic na ten temat powiedzieć nie możemy, ale Japończycy chcą w tej kwestii wyróżnić mieszkańców Szwecji, gdyż właśnie w tym kraju organizowane jest specjalne wydarzenie, na który wstęp będą mieli wszyscy użytkownicy Xperii Z3 – w grę nie wchodzi model z dopiskiem „Compact”. Nieoficjalnie mówi się również, że Japończycy mogą również odmienić wygląd samych urządzeń, które teraz niezależnie od półki cenowej wyglądają bardzo podobnie, co również ma swoje plusy jak i minusy. Więcej informacji na temat samego wydarzenia znajdziecie w linku ze źródła.

 

Niemniej jednak jak to będzie w rzeczywistości to przekonamy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Uważacie, że nakładka Sony powinna przejść lifting czy „dobrze jest jak jest”?

 

źródło: Sony


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x