Wyższa cena Spotify Premium

To już ostatni dzień, by zgarnąć 3 miesiące Spotify Premium zupełnie za darmo

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Spotify to zdecydowanie najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie, z którego na co dzień korzystają miliony użytkowników. Miesięczna subskrypcja Premium kosztuje w naszym kraju 19,99 zł, jednak teraz niektórzy mogą zgarnąć 3 miesiące abonamentu zupełnie za darmo. Trzeba jednak zaznaczyć, że to ostatni dzwonek, by skorzystać z promocji – oferta obowiązuje tylko do końca dnia.

3 miesiące Spotify Premium za darmo dla nowych użytkowników – promocja dobiega końca

Spotify Premium 3 miesiące za darmo

Spotify Premium to bardzo lubiana usługa. Od dłuższego czasu obowiązuje oferta, w ramach której nowi użytkownicy mogą odebrać 3 miesiące abonamentu Premium całkowicie za darmo. Promocja kończy się już o północy, więc jeśli jeszcze z niej nie skorzystaliście, to teraz macie ostatnią szansę. Aby zgarnąć gratisowe 3 miesiące Spotify Premium, wystarczy udać się na tę stronę i kliknąć przycisk „3 miesiące gratis”. Następnie wystarczy wykonywać kroki opisane na ekranie.

Zobacz także: Nadciąga InPost Fresh i InPost Deli – firma zabierze się za dostarczanie jedzenia

Po raz kolejny przypominam, że oferta obowiązuje tylko do końca dnia, dlatego lepiej skorzystać z niej od razu. Co ciekawe, aktywowanie darmowych trzech miesięcy Premium wcale nie zobowiązuje nas do dalszego opłacania abonamentu po upływie tego okresu. Subskrypcję można anulować w każdej chwili – osoby, które się na to nie zdecydują, będą automatycznie obciążane opłatą w wysokości 19,99 zł każdego miesiąca. Oczywiście z oferty nie można skorzystać bez podpięcia karty, choć akurat to można zrozumieć.

Źródło: Spotify

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy