ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
InPost Fresh Deli

Nadciąga InPost Fresh i InPost Deli – firma zabierze się za dostarczanie jedzenia

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

InPost Fresh to nowy znak towarowy, który został zastrzeżony przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce. Do tego doszedł kolejny, czyli InPost Deli. Nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie tego, jak będzie wyglądała praca nad nowymi markami, ale wiemy, czym mogą się zajmować. Wygląda na to, że InPost zamierza wejść na kolejny rynek i może na nim nieźle namieszać.

InPost Fresh i InPost Deli – o co chodzi?

Jedzenie na wynos InPost Fresh Deli

W Biuletynie Urzędu Patentowego pojawiły się dwa nowe znaki towarowe, które zostały zastrzeżone przez firmę – InPost Fresh oraz InPost Deli. Opisy obu z nich są takie same i możemy w nich przeczytać, że chodzi o możliwość zamawiania np. jedzenia z restauracji i dowóz go pod wskazany adres. Jak widać w poniższym opisie, w grę mogą wchodzi także dostawy artykułów gospodarstwa domowego czy kosmetyków.

Aplikacja mobilna służąca do zamawiania produktów sklepowych oraz posiłków z restauracji, platforma internetowa służąca do zamawiania produktów sklepowych oraz posiłków z restauracji, oprogramowanie mobilne do pobrania do angażowania i koordynowania usług transportowych, dostawczych i kurierskich, Pośrednictwo w umowach kupna i sprzedaży towarów na rzecz osób trzecich, również w ramach handlu elektronicznego, zwłaszcza w zakresie artykułów spożywczych, kosmetyków oraz artykułów gospodarstwa domowego, Usługi dostarczania zamówionych produktów sklepowych oraz posiłków z restauracji pod wskazany adres, dostarczanie towarów zamówionych korespondencyjnie, transport i dostawy towarów, usługi kurierskie, pakowanie towarów, Dostawa żywności, zwłaszcza gotowych posiłków do bezpośredniego spożycia, Dostawa do domu wyżej wymienionych towarów

InPost Deli – opis z BUP

Zobacz też: Cyberpunk 2077 wraca do PS Store już na dobre.

Wygląda więc na to, że InPost przygotowuje się do wejścia na nowy dla siebie rynek. Wprawdzie są już lodówki firmy, gdzie można zamawiać jedzenie, ale jedna dowóz pod wskazany adres to trochę inna rzecz. Nie wiadomo kiedy InPost Fresh lub InPost Deli miałyby się pojawić.

Źródło: BUP / Cashless

Sprawdź najnowsze wpisy