Samsung SET i DS

Samsung przygotowuje wirtualne wydarzenie – teoretycznie w ramach MWC

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Wielu producentów wycofało się z fizycznej obecności na tegorocznej edycji Mobile World Congress (MWC). Mimo to większość z tych firm obiecała, że weźmie udział w imprezie w sposób zdalny. Jednym z takich producentów jest Samsung. I to właśnie on jako pierwszy potwierdził organizację wirtualnego wydarzenia w ramach targów MWC. Tylko czy mimo czarowania producenta, jak i samych organizatorów można tu mówić o udziału w imprezie rodem z Barcelony?

Wirtualne MWC Samsunga

Wirtualne MWC Samsunga

Wirtualne wydarzenie Samsung Galaxy MWC jest zaplanowane na 28 czerwca. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na YouTube oraz na oficjalnej stronie MWC od godziny 19:15 CET. Zgodnie z tłumaczeniem komunikatu prasowego na swojej koreańskiej stronie internetowej, Samsung przedstawi stale rozszerzający się ekosystem urządzeń Galaxy. Nie jest jednak powiedziane, że chodzi tu o smartfony. Jedynym pewnym produktem są tu smartwatche. Samsung obiecał, że w trakcie imprezy poznamy jego nową wizję na te produkty.

Zobacz też: Prawdziwa siła pasji, czyli ojciec z synem amatorsko odkryli dwie nowe egzoplanety

Warto jednak podkreślić, że żaden z produktów nie ma mieć tego dnia swojej oficjalnej premiery. Mimo to istnieje możliwość, że Samsung da nam spojrzenie na swoje nowe produkty przed wydarzeniem Galaxy Unpacked, które odbędzie się w sierpniu. Jeśli ostatnie doniesienia Ice Universe się potwierdzą, to nie zobaczymy podczas imprezy nawet najnowszego Exynosa z grafiką Radeon.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy