realme GT za 1999 złotych

realme GT w niesamowicie nieskiej cenie tylko przez 24 godziny – najtańszy flagowiec na rynku

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Ceny flagowców z roku na rok przekraczają kolejne granice absurdów. Na szczęście są urządzenia takie jak realme GT, które wyłamują się z tego błędnego koła. Smartfon ten, który bez cienia przesady można nazwać zabójcą flagowców na miarę 2021 roku, właśnie zadebiutował w Polsce. Z tej okazji jego już niezwykle atrakcyjna cena została dodatkowo obniżona. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ promocja ta potrwa jedynie przez 24 godziny, lub do wyczerpania zapasów.

realme GT za 1999 złotych

realme GT za 1999 złotych

Warto podkreślić, że realme GT nie jest zagrywką polegającą na wrzuceniu mocarnego procesora do słabego smartfona. Tutaj niemal wszystko jest godne flagowców. Zastosowane pamięci, czyli 8 lub 12 GB LPDDR5 RAM i 128 lub 256 GB UFS 3.1 to nie tylko duże pojemności, ale także najszybsze typy modułów na rynku. Producent nie pożałował także na porządny wyświetlacz. Z przodu mamy 6,43-calową matrycę Super AMOLED FullHD+ o odświeżaniu obrazu 120 Hz i 360 Hz odświeżania dotyku. Jedyne, co nie jest flagowe w tym smartfonie, chociaż odpowiada już swojej półce cenowej, to aparat. Jeśli zastanawiacie się, czy realme GT to odpowiedni smartfon dla Was, to wszelkie wątpliwości powinna rozwiązać recenzja tego modelu przygotowana przez Łukasza

Zobacz też: realme GT 5G recenzja

Jeśli chodzi o ceny, to poza promocją relame GT kosztuje w wersji 8/128 GB i w kolorze niebieskim (Speed Blue) 2299 złotych. Jeśli zaś chodzi o model 12/256 GB w kolorze żółtym (Racing Yellow) jest to wydatek 2499 złotych. Jednak w tamach wyżej wspomnianej promocji model 8/128 GB przez następne 24 godziny można kupić na Allegro już za 1999 złotych za pośrednictwem oficjalnego sklepu realme. Warto się jednak pośpieszyć: w momencie publikacji tekstu pozostały jedynie 274 egzemplarze.

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy