HTC Hero – telefon który od sierpnia możemy nabyć wyłącznie w Playu już niedługo wejdzie do sprzedaży także do innych operatorów. Potwierdzona już jest informacja o jego dostępności w sieci Era. Telefon będzie tam nosił nazwę Era G2 Touch. Jak sama nazwa wskazuje będzie on następcą G1, która sukcesywnie i powoli zostawała wycofywana ze sprzedaży w Erze.
Z nieoficjalnych informacji możemy dowiedzieć się o dwóch dedykowanych abonamentach pod Ere G2 Touch. 
  • Za 85zł miesięcznie przy czym dostajemy 120 minut do wykorzystania (wymiennych na SMSy). Telefon wtedy ma kosztować odpowiednio na dwuletnią umowę 99zł i 49zł na trzyletnią.
  • Za 145zł miesięcznie przy czym dostajemy 280 minut do wykorzystania (wymiennych na SMSy). Telefon wtedy ma kosztować odpowiednio na dwuletnią umowę 49zł i 1zł na trzyletnią.

Póki co nie ma więcej szczegółów na temat taryf. Miejmy jednak nadzieje, że powyższe informacje wkrótce się potwierdzą, ponieważ takie ceny jak na ten high-endowy model są na prawdę atrakcyjne.
Podobnie jak w innych abonentach, klient będzie mógł korzystać z 460 hotspotów Ery w całym kraju. G2 Touch ma być dostępny także w zwykłych ofertach taryfowych zarówno dla klientów indywidualnych i biznesowych.
Telefon widnieje już na stronie Ery:
http://www1.era.pl/phones/product_details.php?type=0&subtype=0&id_phone=1635
Z naszych informacji wynika, że może wejść do sprzedaży 26 listopada, jednak to nie są potwierdzone informacje. Całkiem jak dostępność HTC Hero w Orange jeszcze przed świętami.

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).