Dragon-Ball-Z-Dokkan-Battle

Kto nie oglądał w dzieciństwie Dragon Balla niech pierwszy rzuci kamieniem… To anime zdobyło ogromną popularność, swego czasu było widoczne po prostu wszędzie. Oprócz komiksów, animacji w telewizji, gier wideo były również karty oraz tatuaże. Dla wielkich fanów pewnie będzie to radosna informacja. Bandai Namco właśnie wydało grę na Androida!

 

Dragon Ball Z: Dokkan Battle to produkcja, która może być odpowiedzialna za uśmiech na naszej twarzy, łzy wzruszenia czy brak dostępności na czas rozgrywki. Całość to miks rozgrywki planszowej z drużynową. Naszym zadaniem jest skompletowanie własnej ekipy, którą będziemy siać postrach na placu boju.

 

 

Walka posiada bardzo prosty i sympatyczny system walki. Musimy znaleźć na ekranie rząd takich samych Ki Balls. Jest zatem zręcznościowo oraz kolorowo. Nie każdemu jednak może spodobać się ta forma, w końcu nie wyprowadzimy w niej ciosów sami. Z drugiej jednak strony to ciekawy pomysł na urozmaicenie i wzbogacenie rozgrywki.

 

Dragon-Ball-Z-Dokkan-Battle-5-300x533

 

Dragon-Ball-Z-Dokkan-Battle-41-300x533

 

Gotowi jesteście na masę dialogów, czar wspomnień i darmowy dostęp do gry? Jeśli tak to klikajcie tutaj i pobierajcie! Ci którzy nie lubią czytać –  jest możliwość przewijania treści. Ostrzegę jednak tych, którzy nie przepadają za mikropłatnościami – niestety, trochę ich tutaj znajdziecie.

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.