Polska marka Garett Electronics przedstawiła trzy smartwatche, które mogą sprawdzić się jako prezent na Dzień Ojca. Każdy z modeli może przypaść do gustu innej grupie mężczyzn, podkreślając ich styl.

Trzy smartwatche na Dzień Ojca

Pierwszą z zaprezentowanych propozycji firmy Garett jest model Men 4S. To klasyczny zegarek na eleganckiej bransolecie, który sprawdzi się jako dodatek do garnituru. Smartwatch informuje o wiadomościach i połączeniach, a także wyświetla powiadomienia z aplikacji. Za pośrednictwem zegarka można również prowadzić rozmowy. Mimo że urządzenie sprawia wrażenie eleganckiego i stonowanego, to posiada również sportowe funkcje: liczenie kalorii, pomiary dystansu. Model Men 4S zmierzy również puls i ciśnienie. W zestawie znajduje się dodatkowy pasek, za pomocą którego można zmienić wygląd urządzenia na bardziej sportowy.

Drugi smartwatch to Men 5S. Jest modelem dedykowanym osobom aktywnym fizycznie. Urządzenie jest wodoodporne (IPS68) i posiada dotykowy wyświetlacz. Posiada wiele trybów sportowych, jak również możliwość sterowania niektórymi funkcjami smartfona. Podczas treningu można monitorować m.in. natlenienie krwi, a zegarek będzie wyświetlał komunikaty motywujące do działania.

Czytaj także: Elektronika, urządzenia i gadżety na Dzień Ojca – nasze pomysły na prezent

Trzecią propozycją jest model GT22S. Występuje on w kilku wariantach kolorystycznych. Posiada dotykowy ekran, tryb sportowy z kilkoma najbardziej popularnymi dyscyplinami, możliwość sterowania muzyką z telefonu i aparatem smartfona, a także obsługę wiadomości i SMS-ów. Nie zabrakło monitorowania snu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.