trzy smartwatche na Dzień Ojca

Polska marka proponuje trzy smartwatche na Dzień Ojca

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Polska marka Garett Electronics przedstawiła trzy smartwatche, które mogą sprawdzić się jako prezent na Dzień Ojca. Każdy z modeli może przypaść do gustu innej grupie mężczyzn, podkreślając ich styl.

Trzy smartwatche na Dzień Ojca

Pierwszą z zaprezentowanych propozycji firmy Garett jest model Men 4S. To klasyczny zegarek na eleganckiej bransolecie, który sprawdzi się jako dodatek do garnituru. Smartwatch informuje o wiadomościach i połączeniach, a także wyświetla powiadomienia z aplikacji. Za pośrednictwem zegarka można również prowadzić rozmowy. Mimo że urządzenie sprawia wrażenie eleganckiego i stonowanego, to posiada również sportowe funkcje: liczenie kalorii, pomiary dystansu. Model Men 4S zmierzy również puls i ciśnienie. W zestawie znajduje się dodatkowy pasek, za pomocą którego można zmienić wygląd urządzenia na bardziej sportowy.

Drugi smartwatch to Men 5S. Jest modelem dedykowanym osobom aktywnym fizycznie. Urządzenie jest wodoodporne (IPS68) i posiada dotykowy wyświetlacz. Posiada wiele trybów sportowych, jak również możliwość sterowania niektórymi funkcjami smartfona. Podczas treningu można monitorować m.in. natlenienie krwi, a zegarek będzie wyświetlał komunikaty motywujące do działania.

Czytaj także: Elektronika, urządzenia i gadżety na Dzień Ojca – nasze pomysły na prezent

Trzecią propozycją jest model GT22S. Występuje on w kilku wariantach kolorystycznych. Posiada dotykowy ekran, tryb sportowy z kilkoma najbardziej popularnymi dyscyplinami, możliwość sterowania muzyką z telefonu i aparatem smartfona, a także obsługę wiadomości i SMS-ów. Nie zabrakło monitorowania snu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy