samsung galaxy note 5 render wizja grafika

 

Premiera Galaxy Note 5 coraz bliżej. Już – teoretycznie – za niecały miesiąc ujrzymy kolejny topowy smartfon od Samsunga, który w tym wypadku pamięta jeszcze czym są stylusy i też właśnie z tego powodu zdobył ogromną popularność. Jednak czy nadchodzące wydanie tego phabletu również spotka się z dużym uznaniem wśród konsumentów?

 

Duże wątpliwości, co do Galaxy Note’a 5 mają osoby, którym nie spodobał się design i zamysł Galaxy S6, a jak dobrze wiemy to oba te modele będą miały ze sobą wiele wspólnego. Jednak jak tak naprawdę może wyglądać phablet ze stylusem od Samsunga? Po zebraniu wszystkich dotychczasowych plotek, pewien grafik pokazał jak mógłby wyglądać Note 5, dodając od siebie kilka poprawek.

 

 

Mi najbardziej w tym zamyśle spodobał się zakrzywiony tył, którego ewidentnie brakuje w Galaxy S6. Niemniej jednak w obecnie ujawnionych informacjach próżno szukać tego typu nowości.

 

Mimo wszystko co sądzicie o takim wyglądzie Galaxy Note 5? Czy szklany tył to wciąż największa pomyłka Samsunga? Właśnie tego obawia się najwięcej osób, Wy również?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.