Vivo zakupy przez SMS

Nadchodzi vivo Pad – firma na poważnie zainteresowała się tabletami

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Pandemia pokazała nam, że tablety to wcale nie są takie straszne urządzenia i ciężko wciąż określać je mianem przerośniętych smartfonów. Naturalnie wciąż pojawiają się różne niedogodności, ale giną one gdzieś w wygodzie zdalnej pracy, gdy nie musimy cały czas siedzieć przy komputerze. Tym samym coraz więcej firm zaczęło interesować się tabletami i kolejną jest vivo, które szykuje model vivo Pad. To już więcej niż pewne, że producent zainteresowany jest tego typu urządzeniami. Teraz pojawiają się pytanie, kiedy oficjalnie go poznamy i czym tak właściwie będzie?

Tablet vivo Pad zarejestrowany w Europie – pierwsze pogłoski o specyfikacji w Sieci

vivo pad europa tablet rejestracja

Znak towarowy vivo Pad został zarejestrowany w EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) i wszelka kategoryzacja jasno wskazuje, że mówimy o tablecie (lub PDA). Tym sposobem będzie to pierwszy tablet vivo w historii. Nawet w całej rodzinie BBK Electronics będzie to dopiero drugi sprzęt tej kategorii, bo realme zaczęło już zapowiadać realme Pad. Także OPPO w plotkach jest zainteresowane tabletami.

Niemniej zostańmy przy vivo Pad, bo to tablet, który potencjalnie mógł niedawno otrzymać certyfikat TUV. Z racji, że nie mamy powiązania modelowego, tak tajemnicze urządzenie vivo otrzymało stosowny certyfikat i pojawiło się z akumulatorem o pojemności 8040 mAh.

Zobacz też: Huawei FreeBuds 4 to nowość, którą po prostu trzeba znać.

Co będzie dalej? Być może laptop od vivo, gdyż OPPO i realme także w tej materii coraz chętniej się wypowiadają. Jednak na razie poczekajmy na tablet. Jego premiera niewątpliwie jest bliżej niż dalej, ale musimy uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy