ASUS Padfone, Transformer Pad Infinity i Pad 300 – znamy ceny i daty premier

Newsy

asus-padfone

Włoskie targi Milan Design Week zaowocowały w tym roku ciekawą informacją. Asus zaprezentował tam swoje trzy nadchodzące urządzenia mobilne, ujawniając ich ceny i daty premier. Padfone, Transformer Pad Infinity oraz Transformer Pad 300 – to właśnie te trzy modele już wkrótce ukażą się w Europie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

ASUS Padfone, jako połączenie smartfona i tabletu, został wyceniony najdrożej. Koszt zakupu tej nietypowej hybrydy wynosić będzie 700 euro. Urządzenie dostępne będzie pod koniec maja, natomiast wersja LTE ujrzy światło dzienne we wrześniu. Cena nie uwzględnia dodatkowej klawiatury, którą dokupić trzeba będzie osobno za 150 euro.

ASUS Transformer Pad Infinity to nowa nazwa tabletu znanego wcześniej jako Transformer Prime TF700T. Urządzenie ukaże się 10 czerwca w cenie 600 euro za wersję WiFi z 64 GB pamięci wewnętrznej. Dołączana klawiatura, podobnie jak wyżej, dostępna będzie do kupienia osobno za 150 euro.

ASUS Transformer Pad 300, najtańsze urządzenie spośród opisywanej trójki, dostępne będzie w połowie Maja. Wersja WiFi wyceniona została na 400 euro, natomiast edycja z modemem 3G kosztować będzie 500 euro. Oba modele posiadać będą 32 GB pamięci wewnętrznej. Również w tym przypadku klawiatura będzie opcjonalna.

Jak widać, nowa oferta Asusa zapowiada się bardzo ciekawie i zawiera modele z różnych półek cenowych. Który z nich najchętniej byście wybrali?

źródła: phandroid.com, unwiredview.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x