orange zmiany w ofercie roamingowej

Orange rozdaje 9 GB internetu po meczu polskich piłkarzy z Hiszpanią

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Mecz Polski z Hiszpanią podczas EURO 2020 już za nami. Biało-Czerwoni spisali się naprawdę nieźle – Orange proponuje z tej okazji 9 GB internetu dla swoich klientów. Wyjaśniamy, jak aktywować bonus.

9 GB po meczu dla tych, którzy są w Orange

fot. Facebook/Orange Polska

Operatorzy często rozdają bezpłatne pakiety internetu przy okazji meczów polskich piłkarzy. Zazwyczaj liczba gigabajtów zależy od wyniku spotkania lub tego, ile goli strzelili Polacy. Mecz z Hiszpanią zakończył się jednak remisem 1:1, a Orange proponuje swoim klientom 9 GB transferu danych. Skąd ta liczba? Właśnie z numerem 9 na boisku gra Robert Lewandowski – zdobywca wyrównującej bramki w sobotnim spotkaniu.

Żeby aktywować bezpłatny pakiet internetu od pomarańczowego operatora, trzeba wysłać SMS-a o treści WALCZYMY pod numer 233. Za wysłanie wiadomości zapłacimy zgodnie z cennikiem naszego planu taryfowego, ale nie więcej niż 0,25 zł. Użytkownicy Orange Flex mogą wpisać kod WALCZYMY w aplikacji, w zakładce kody promocyjne i w ten sposób otrzymać pakiet internetu.

Czytaj także: Wiadomości Google z powiększaniem tekstu – nowość, o którą wielu prosiło

Promocyjne gigabajty są ważne przez 3 dni od momentu aktywacji i można z nich korzystać tylko na terenie Polski. Z włączeniem pakietu warto się jednak pośpieszyć. Można to zrobić tylko do niedzieli (czas upływa dokładnie o godzinie 22:59).

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy