Motorola zapowiada konferencje – wiemy kiedy poznamy nowe Moto G, Moto X oraz Droidy

Newsy

motorola konferencja moto x moto g 2015 droid

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Po wielu plotkach, ujawnionych zdjęciach jak i szczegółowych grafikach, które pojawiły się w Sieci i dotyczyły nowych smartfonów Motoroli, firma w końcu postanowiła zapowiedzieć kiedy poznamy te nowości. Tym samym Amerykanie zapraszają nas do trzech miast, w których równolegle odbędą się prezentacje nowych urządzeń.

 

Konferencje odbędą się w Londynie, Sao Paulo i Nowym Jorku. Są to tak naprawdę miasta, które pokazują na jakich krajach najbardziej zależy Motoroli. Szczególnie widać to po brazylijskim mieście. Tamtejszy rynek jest bardzo ważny dla Amerykanów i zajmują tam wysoką pozycję głównie za sprawą Moto G. Tym samym następcę także tego modelu ujrzymy już za 12 dni. Co ciekawego w nim teoretycznie ma być? Przede wszystkim dwie wersje różniące się ilością RAM i wbudowanej pamięci, a także możliwość pojawienia się wodoodporności. Drugim zapowiadanym smartfonem jest Moto X, a więc flagowy model ze Snapdragonem 810 mający stanąć na przeciwko znanych nam już Samsungów, HTC, Sony itd. Za 12 dni mogą pojawić się także nowe Droidy dedykowane sieci Verizon, ale być może rządy Lenovo sprawią, że trafią one także na Stary Kontynent.

 

Z pewnością będzie wiele się działo i Motorola może w końcu o sobie przypomnieć tak jak to robiła za sprawą tempa aktualizacji swoich urządzeń do Androida Lollipop, kiedy to konkurencja musiała patrzeć z zazdrością. Czy teraz będzie tak samo?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x