ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aparat OnePlus 2 zrecenzowany przedpremierowo – laser to nie tylko domena LG

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oneplus-two-concepts-4

OnePlus ujawnił już wszystko, co tylko chciał przed premierą swojego nadchodzącego smartfonu, na którego czeka wiele osób i wiążą z nim ogromne nadzieje. Tym samym od Chińczyków nie dowiemy się już zbyt wiele, ale na szczęście są testerzy tego urządzenia i właśnie jeden z nich przedstawił nam szczegóły modułu aparatu.

Tak też OnePlus 2 będzie korzystał z matrycy 13 MPx, z przesłoną F/2.0, a na deser ostrość będzie ustawiał niczym topowe urządzenia LG (i ich mniejsze odpowiedniki), a więc za pomocą laserowego auto focusa. Brzmi interesująco? Oczywiście, ale więcej dowiecie się z samej tytułowej recenzji, której autorem jest Marques Brownlee znany z kanału MKBHD i do jego filmu właśnie Was zapraszam:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VDiOv9148gc[/youtube]

Podsumowując. Aparat w OnePlus 2 jest lepszy od poprzednika, ale wciąż za Samsungiem Galaxy S6 czy też LG G4. Przykładowe zdjęcia wykonane nadchodzącym chińskim smartfonem znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

Oczywiście należy pamiętać, że mówimy o urządzeniu przedpremierowym, którego oprogramowanie zostanie jeszcze dokładniej dopracowane i jakość zdjęć z pewnością ulegnie zmianie. Niemniej jednak atmosfera wokół OnePlus 2 robi się coraz ciekawsza. Uważacie, że aparat może przekreślić szanse na sukces tego smartfonu?

Sprawdź najnowsze wpisy