oneplus-two-concepts-4

 

OnePlus ujawnił już wszystko, co tylko chciał przed premierą swojego nadchodzącego smartfonu, na którego czeka wiele osób i wiążą z nim ogromne nadzieje. Tym samym od Chińczyków nie dowiemy się już zbyt wiele, ale na szczęście są testerzy tego urządzenia i właśnie jeden z nich przedstawił nam szczegóły modułu aparatu.

 

Tak też OnePlus 2 będzie korzystał z matrycy 13 MPx, z przesłoną F/2.0, a na deser ostrość będzie ustawiał niczym topowe urządzenia LG (i ich mniejsze odpowiedniki), a więc za pomocą laserowego auto focusa. Brzmi interesująco? Oczywiście, ale więcej dowiecie się z samej tytułowej recenzji, której autorem jest Marques Brownlee znany z kanału MKBHD i do jego filmu właśnie Was zapraszam:

 

 

Podsumowując. Aparat w OnePlus 2 jest lepszy od poprzednika, ale wciąż za Samsungiem Galaxy S6 czy też LG G4. Przykładowe zdjęcia wykonane nadchodzącym chińskim smartfonem znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

 

Oczywiście należy pamiętać, że mówimy o urządzeniu przedpremierowym, którego oprogramowanie zostanie jeszcze dokładniej dopracowane i jakość zdjęć z pewnością ulegnie zmianie. Niemniej jednak atmosfera wokół OnePlus 2 robi się coraz ciekawsza. Uważacie, że aparat może przekreślić szanse na sukces tego smartfonu?

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.