cinkciarz Google Pay

Cinkciarz wprowadza płatności kartą wielowalutową m.in. w Google Pay

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Kartą wielowalutową Cinkciarz zapłacimy w Google Pay, Fitbit Pay oraz Garmin Pay. Płatności zbliżeniowe telefonem i opaską, a także łatwe wypłacanie gotówki z bankomatów stoją przed użytkownikami otworem.

Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay – tam wykorzystamy kartę Cinkciarz

cinkciarz Google Pay

Udostępnienie Google Pay dla posiadaczy kart wielowalutowych Cinkciarz oznacza, że użytkownicy mogą płacić zbliżeniowo telefonem i zegarkiem w sklepach stacjonarnych. Na tym jednak nie koniec. Możliwe jest również dokonywanie płatności w sklepach online oraz wypłacanie gotówki z bankomatów. Wystarczy nam aplikacja Google Pay i podpięta w niej karta wielowalutowa Cinkciarz (może być w wersji fizycznej lub wirtualnej).

Podobne możliwości daje dodanie karty wielowalutowej Cinkciarz do Fitbit Pay lub Garmin Pay. Za pomocą zegarka lub opaski możemy dokonywać szybkich płatności zbliżeniowych – nie musimy wyciągać portfela ani nawet telefonu. Fitbit Pay i Garmin Pay wykorzystują platformę tokenizacyjną, by chronić informacje o karcie. Dane nigdy nie są ujawniane ani sprzedawcom, ani markom Fitbit i Garmin.

Czytaj także: Duży update Microsoft Office już niebawem. Nowe narzędzia są genialne!

Ludzie coraz chętniej wybierają nowoczesne formy płatności. Nie zawsze mają przy sobie portfel czy kartę płatniczą, a chcą w każdej chwili móc szybko i wygodnie – ale też bezpiecznie – zrobić zakupy. To jest przyszłość usług finansowych, a my rozwijamy się razem z naszymi klientami i ich oczekiwaniami – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy