GPS Extension Kit dla Asus Transformer Prime już dostępny!

Newsy

Kilka dni temu informowaliśmy Was o krokach jakie podejmuje ASUS w celu poprawy sytuacji właścicieli Transformera Prime. Zaproponowano darmowe przystawki do tabletu, które w znaczący sposób ulepszyć mają działanie GPS. Już można je zamawiać! Wystarczy zarejestrować się na tej stronie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Wcześniej powstało wiele pytań względem tego urządzenia. Dzięki portalowi Land of Droid, którego redaktorom udało się wykonać kilka fotografii prototypowego GPS Extesion Kit, możemy chociaż częściowo rozwiać te wątpliwości

Na zdjęciach widać elementy utrzymujące GPS przy tablecie, czterdziesto-pinowe złącze, ogólne spojrzenie na wygląd połączonego zestawu. Potwierdzają się obawy o braku możliwości jednoczesnego korzystania z dongla i klawiatury. Również ładowanie jest niemożliwe, co wydaje się absurdalne i zupełnie nieprzemyślane.

Przystawkę zamówić będzie można w kolorze dostosowanym do barwy urządzenia, oczywiście będzie się delikatnie różnić od fotografowanego obiektu, najprawdopodobniej na obudowie znajdą się oznaczenia producenta. Ocena wyglądu zewnętrznego jest oczywiście kwestią gustu, o którym jak wiadomo się nie dyskutuje. Mi się takie rozwiązanie nie podoba, chociaż dzięki tak dużej antenie sygnał GPS odbierać będziemy prawdopodobnie w pomieszczaniach, a może nawet tunelach.

Źródło: asus.com, landofdroid.com, engadget.com

 






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x