GPS Extension Kit dla Asus Transformer Prime już dostępny!

1 minuta czytania
Komentarze

Kilka dni temu informowaliśmy Was o krokach jakie podejmuje ASUS w celu poprawy sytuacji właścicieli Transformera Prime. Zaproponowano darmowe przystawki do tabletu, które w znaczący sposób ulepszyć mają działanie GPS. Już można je zamawiać! Wystarczy zarejestrować się na tej stronie.

 
Wcześniej powstało wiele pytań względem tego urządzenia. Dzięki portalowi Land of Droid, którego redaktorom udało się wykonać kilka fotografii prototypowego GPS Extesion Kit, możemy chociaż częściowo rozwiać te wątpliwości

Na zdjęciach widać elementy utrzymujące GPS przy tablecie, czterdziesto-pinowe złącze, ogólne spojrzenie na wygląd połączonego zestawu. Potwierdzają się obawy o braku możliwości jednoczesnego korzystania z dongla i klawiatury. Również ładowanie jest niemożliwe, co wydaje się absurdalne i zupełnie nieprzemyślane.

Przystawkę zamówić będzie można w kolorze dostosowanym do barwy urządzenia, oczywiście będzie się delikatnie różnić od fotografowanego obiektu, najprawdopodobniej na obudowie znajdą się oznaczenia producenta. Ocena wyglądu zewnętrznego jest oczywiście kwestią gustu, o którym jak wiadomo się nie dyskutuje. Mi się takie rozwiązanie nie podoba, chociaż dzięki tak dużej antenie sygnał GPS odbierać będziemy prawdopodobnie w pomieszczaniach, a może nawet tunelach.

Źródło: asus.com, landofdroid.com, engadget.com

Motyw