ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Cztery smartfony Motoroli z nowym designem pojawiają się na zdjęciu – z czym tak właściwie mamy do czynienia?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
motorola droid mini verizon moto g moto x

Moto G to zdecydowanie najpopularniejszy smartfon Motoroli – ma w sobie to, co tak naprawdę potrzebują konsumenci – odpowiednią moc obliczeniową, świetną optymalizację i wsparcie, a przy tym nie kosztują zbyt wiele. Jednak w portfolio znajdziemy także inne, równie ciekawe modele, które zostaną ujednolicone.

Tak oto w Sieci pojawiły się cztery pokrywy akumulatorów, które zwiastują nowy, tegoroczny design smartfonów Motoroli. Patrząc na zdjęcie z początku newsa, od lewej możemy ujrzeć nowego Droida „Mini” dla Verizonu, dalej mamy Moto G, a następnie kolejnego Droida, najprawdopodobniej następce świetnego Turbo. Na samym końcu Moto X na 2015 roku. Oczywiście to nieoficjalne dane, ale patrząc na wcześniejsze doniesienia to można się z tym zgodzić. Co można wywnioskować z tych klapek? Flagowy model Motoroli miał posiadać czytnik linii papilarnych. Jeśli nie zostanie on złączony z logiem firmy to bardziej można by podejrzewać, że większy Droid będzie posiadał ten element. Oprócz tego widać, że różnica w wielkości wyświetlaczy pomiędzy Moto G oraz Moto X nie będzie ogromna. Tak jak mniejszy smartfon ma posiadać 5-calowy ekran to flagowiec z pewnością nie zostanie wyposażony w znacznie większy panel.

Jednak największą zmianą jest design – stał się niejako drobniejszy, ale wciąż widać nawiązanie do poprzedników. Jak Wam podoba się takie rozwiązanie? Czy Motorola może się podobać?

źródło: Droid-life

Sprawdź najnowsze wpisy